REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

SANOK: Przejechała na czerwonym. Uderzyła w volkswagena, w pojeździe troje małych dzieci

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałek około 21.00 na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Mickiewicza doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca honda wjechała skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyła w volkswagena. Sześć osób trafiło do szpitala.

Jak podaje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji, 40-letnia kierująca hondą, jadąc ulicą Królowej Bony w kierunku ronda Beksińskiego, nie zastosowała się do znaków sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Wówczas uderzyła w prawidłowo jadącego volkswagena – pojazd przemieszczał się ulica Mickiewicza w kierunku centrum miasta.

W hondzie poza kierującą podróżował 12-letni pasażer. Z kolei w volkswagenie jechało pięć osób, dwoje dorosłych oraz troje małych dzieci, w wieku 2, 4 i 6 lat.

Pięć osób z VW oraz kierująca hondą zostali przewiezieni do szpitala. Po przebadaniu okazało się, że wszyscy maja obrażenia poniżej dni siedmiu.

Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie – kwituje rzecznik.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz załogi karetek pogotowia. Na DK 28 były utrudnienia, a policjanci kierowali na objazdy.

foto: poglądowe

11-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)