REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Przejechała na czerwonym. Uderzyła w volkswagena, w pojeździe troje małych dzieci

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałek około 21.00 na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony i Mickiewicza doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca honda wjechała skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyła w volkswagena. Sześć osób trafiło do szpitala.

Jak podaje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji, 40-letnia kierująca hondą, jadąc ulicą Królowej Bony w kierunku ronda Beksińskiego, nie zastosowała się do znaków sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Wówczas uderzyła w prawidłowo jadącego volkswagena – pojazd przemieszczał się ulica Mickiewicza w kierunku centrum miasta.

W hondzie poza kierującą podróżował 12-letni pasażer. Z kolei w volkswagenie jechało pięć osób, dwoje dorosłych oraz troje małych dzieci, w wieku 2, 4 i 6 lat.

Pięć osób z VW oraz kierująca hondą zostali przewiezieni do szpitala. Po przebadaniu okazało się, że wszyscy maja obrażenia poniżej dni siedmiu.

Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie – kwituje rzecznik.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz załogi karetek pogotowia. Na DK 28 były utrudnienia, a policjanci kierowali na objazdy.

foto: poglądowe

11-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)