REKLAMA
REKLAMA

Sanok stroi się na święta Bożego Narodzenia (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na Rynku, a także wzdłuż głównych ulic miasta zamontowano ozdoby świąteczne, które już niedługo przybliżą mieszkańcom magię zbliżającego się Bożego Narodzenia.

W piątek na latarniach zlokalizowanych w Rynku w Sanoku pojawiły się pierwsze świąteczne dekoracje. Kolorowe światełka zawisły również na drzewkach wokół placu w sercu miasta. Ozdoby można również zauważyć wzdłuż ulicy Kościuszki.

Co roku w mieście organizowane są bożonarodzeniowe wydarzenia. Wiadomo, że tym razem, w dniach 13-14 grudnia w Sanoku odbędzie się Jarmark Adwentowy.

Jarmark chcemy też wzbogacić o atrakcje dla dzieci i dorosłych. Ma on posłużyć integracji społecznej. Już zgłaszają się do nas wystawcy. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja spotka się z pozytywnym odzewem i w przyszłości będziemy planować kolejne – mówiła nam Emilia Trześniowska z sanockiego magistratu.

W planie jest festiwal potraw świątecznych, a także atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. warsztaty przygotowania ozdób choinkowych, spotkania kolędowe „przy herbatce” w przylegających do Rynku lokalach gastronomicznych,czy pokazy filmowe w BWA.

Z pytaniami o szczegóły związane z dekorowaniem miasta oraz z atrakcjami na święta czy Sylwestra zwróciliśmy się do urzędu miasta i starostwa. Gdy otrzymamy odpowiedzi, opublikujemy je na naszym portalu.

Poniedziałek 25 listopada

Piątek 22 listopada

26-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)