REKLAMA
REKLAMA

Sanok stroi się na święta Bożego Narodzenia (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na Rynku, a także wzdłuż głównych ulic miasta zamontowano ozdoby świąteczne, które już niedługo przybliżą mieszkańcom magię zbliżającego się Bożego Narodzenia.

W piątek na latarniach zlokalizowanych w Rynku w Sanoku pojawiły się pierwsze świąteczne dekoracje. Kolorowe światełka zawisły również na drzewkach wokół placu w sercu miasta. Ozdoby można również zauważyć wzdłuż ulicy Kościuszki.

Co roku w mieście organizowane są bożonarodzeniowe wydarzenia. Wiadomo, że tym razem, w dniach 13-14 grudnia w Sanoku odbędzie się Jarmark Adwentowy.

Jarmark chcemy też wzbogacić o atrakcje dla dzieci i dorosłych. Ma on posłużyć integracji społecznej. Już zgłaszają się do nas wystawcy. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja spotka się z pozytywnym odzewem i w przyszłości będziemy planować kolejne – mówiła nam Emilia Trześniowska z sanockiego magistratu.

W planie jest festiwal potraw świątecznych, a także atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. warsztaty przygotowania ozdób choinkowych, spotkania kolędowe „przy herbatce” w przylegających do Rynku lokalach gastronomicznych,czy pokazy filmowe w BWA.

Z pytaniami o szczegóły związane z dekorowaniem miasta oraz z atrakcjami na święta czy Sylwestra zwróciliśmy się do urzędu miasta i starostwa. Gdy otrzymamy odpowiedzi, opublikujemy je na naszym portalu.

Poniedziałek 25 listopada

Piątek 22 listopada

26-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)