REKLAMA
REKLAMA

Sanok w ogólnopolskiej telewizji. Jak wypadliśmy? (ZOBACZ FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Dwie ogólnopolskie stacje medialne odwiedziły Sanok w miniony weekend. Nad Sanem swoje stanowisko ulokowało radio RMF FM, z kolei z Rynku i innych zakątków miasta, program nadawało TVP Info w ramach cyklu „TVP Info w Twoim mieście”. Jak wypadliśmy? Zachęcamy do dzielenia się opiniami.

„TVP Info w Twoim mieście” to wakacyjna akcja, podczas której dziennikarze stacji prezentują ciekawe miasta z różnych zakątków Polski. Chodzi głównie o mniejsze miejscowości, ich charakter, specyfikę i warte odwiedzenia miejsca. Ponadto reporterzy przypominają o ważnych postaciach pochodzących z danego regionu. Podczas realizacji programu najważniejsi mają być zwykli mieszkańcy. Formuła zakłada przeprowadzanie wielu rozmów i pokazywanie pracy dziennikarzy od kuchni. Widzowie mogą zgłaszać swoje miasta, którymi chcieliby się pochwalić.

Program można oglądać w weekendy od 7 do 17. Realizowanych jest wtedy kilka lub kilkanaście wejść na żywo z różnych, najbardziej charakterystycznych miejsc danego miasta. Już w pierwszym odcinku wakacyjnego cyklu, głównym bohaterem był Sanok. Prowadzącymi byli: Elżbieta Żywioł i Marcin Pawlak. Jak wypadliśmy? Przekonajcie się sami.

SANOK W TVP INFO

źródło: Youtube.com / TVP Info
foto: screen z filmu Youtube.com / TVP Info

01-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)