REKLAMA
REKLAMA
Guardia

SANOK: Wasze wyjątkowe wschody słońca. Niebo w czerwono-purpurowych barwach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Publikujemy efektowne zdjęcia autorstwa naszych Czytelników z wczorajszego wschodu słońca. Niebo wypełniły czerwono-purpurowe barwy. Dziękujemy za nadesłane fotografie.

Foto: Ela Przystasz

Foto: Anna Bodziak

Foto: Wioletta Potomska
Zachęcamy do nadsyłania fotografii na adres: redakcja@esanok.pl przedstawiających dzisiejsze zjawisko na niebie czy zimowe krajobrazy. Zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

źródło: materiały nadesłane

18-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)