REKLAMA
REKLAMA
Guardia

SANOK: Zbiórka na świąteczną paczkę dla domu dziecka! SPRAWDŹ

SANOK / PODKARPACIE. Zbliża się grudzień, czas prezentów, Świętego Mikołaja i Bożego Narodzenia. Na choćby małą niespodziankę szczególnie czekają podopieczni Domu Dziecka  im. Św. Józefa w Sanoku. Dzięki inicjatywie dobrych ludzi, można dołożyć swoją cegiełkę do takiej niespodziankowej paczki. Przyłączycie się?

Święta, to czas spędzony w gronie najbliższych, w ciepłych i przepięknie ustrojonych domach. To czas niespodzianek. Dlatego chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do pomocy w zorganizowaniu Świątecznej Paczki dla Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku – czytamy w opisie zbiórki na stronie zrzutka.pl.

W konsultacji z dyrektorem Domu Dziecka ustaliliśmy, że cała kwota ze zbiórki zostanie przeznaczona na zakup produktów codziennego użytku, które jak to Pani Dyrektor ujęła „Idą jak woda” – czytamy dalej.

Każda, nawet najmniejsza kwota, ma znaczenie. Pamiętaj, DOBRO wraca ! I to ze zdwojoną siłą! – piszą organizatorzy zbiórki Adrianna i Rafał Kasperkowicz.

Jak wspomóc dzieciaki z sanockiego domu dziecka? Wystarczy kliknąć TUTAJ.

22-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)