REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zbiórka na świąteczną paczkę dla domu dziecka! SPRAWDŹ

SANOK / PODKARPACIE. Zbliża się grudzień, czas prezentów, Świętego Mikołaja i Bożego Narodzenia. Na choćby małą niespodziankę szczególnie czekają podopieczni Domu Dziecka  im. Św. Józefa w Sanoku. Dzięki inicjatywie dobrych ludzi, można dołożyć swoją cegiełkę do takiej niespodziankowej paczki. Przyłączycie się?

Święta, to czas spędzony w gronie najbliższych, w ciepłych i przepięknie ustrojonych domach. To czas niespodzianek. Dlatego chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do pomocy w zorganizowaniu Świątecznej Paczki dla Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku – czytamy w opisie zbiórki na stronie zrzutka.pl.

W konsultacji z dyrektorem Domu Dziecka ustaliliśmy, że cała kwota ze zbiórki zostanie przeznaczona na zakup produktów codziennego użytku, które jak to Pani Dyrektor ujęła „Idą jak woda” – czytamy dalej.

Każda, nawet najmniejsza kwota, ma znaczenie. Pamiętaj, DOBRO wraca ! I to ze zdwojoną siłą! – piszą organizatorzy zbiórki Adrianna i Rafał Kasperkowicz.

Jak wspomóc dzieciaki z sanockiego domu dziecka? Wystarczy kliknąć TUTAJ.

22-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)