REKLAMA
REKLAMA

SERCE JULKA: Charytatywnie dla małego sanoczanina! Na całym Podkarpaciu!

PODKARPACIE. W najbliższy weekend  w kilku miejscach na Podkarpaciu będą organizowane imprezy charytatywne, aukcje, zbiórki do puszek dla dwuletniego Julka z Sanoka. Wszystko po to, aby uratować jego serduszko! Dołączycie do drużyny Julka?

SOBOTA 2 MARCA

RZESZÓW
W rzeszowskiej Galerii Sztuki r_z Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Rzeszowski zaplanowano licytację prac na rzecz małego Julka z Sanoka. Przypomnijmy, że chłopiec czeka na pilną operację ratującą życie w Stanach Zjednoczonych. Rodzice muszą uzbierać na ten cel 1,7 miliona złotych. Brakuje jeszcze sporo do tej sumy, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda się zgromadzić potrzebną kwotę.

Sobotnia aukcja odbędzie się w galerii przy ul. 3 Maja o godz. 19.00 – będzie można nabyć prace artystów biorących udział w akcji, a dochód zasili konto Julka.

SANOK
Z każdej strony pojawiają się kolejne inicjatywy pomocy. Swoją cegiełkę dla Julka dołożą również ci, którzy w sobotę 2 marca przyjdą na trening do Crossbox XS Trening Funkcjonalny. Zajęcia ruszają od godz. 11.00 przy ul. Stróżowskiej 15, na 1 piętrze – będzie to trening z trampolinami. Dochód również trafi do malutkiego sanoczanina.

NIEDZIELA 3 MARCA

OLSZANICA/STEFKOWA/KROSNO
Po każdej mszy świętej w kościołach w Olszanicy, Stefkowej i Krośnie będą organizowane zbiórki do puszek na rzecz Julka Świdurskiego.

SANOK
W niedzielę zapraszamy na ostatnią ślizgawkę w tym sezonie na Torze lodowym „Błonie”, podczas której organizowana będzie zbiórka pieniędzy dla 2-letniego Julka.  Kwotę za bilet wstępu będzie można wrzucić do puszki lub nabyć tradycyjny bilet. Obie opcje upoważniają do wejścia na Tor. Ślizgawka rusza o godz. 12.00.

 

RZESZÓW

W Rzeszowie w niedzielę od 14.00 do 16.00 w galerii handlowej Plaza, podczas balu karnawałowego dla dzieci, będzie organizowana zbiórka dla Julka.

PIELNIA
W niedzielę 3 marca w Pielni odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. Impreza będzie połączona z akcja dla małego Julka z Sanoka.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TYCH IMPREZACH. RAZEM RATUJMY SERCE CHŁOPCA!

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

01-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)