REKLAMA
REKLAMA

SLU: Druga odsłona walki o półfinał rozgrywek. Emocje gwarantowane!

SANOK / PODKARPACIE. Dziś druga odsłona walki w ćwierćfinałach Sanockiej Ligi Unihokeja. W hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ zostaną rozegrane trzy pojedynki. Emocji nie powinno zabraknąć szczególnie w starciu pomiędzy BESCO a MFL. Ci pierwsi mają do wyrównania rachunki za pierwszy mecz, z kolei „Legendarni” będą chcieli dokończyć dzieło i wywalczyć przepustkę do gry o medale.

Kolejne zmagania ćwierćfinałowe Sanockiej Ligi Unihokeja w sanockiej PWSZ zapowiadają się niezwykle emocjonująco. W trzech pojedynkach, które będziemy mogli oglądać w poniedziałkowych zmaganiach faworytami są Iwoniczanka Wilki II Sanok oraz PWSZ, które dość wysoko wygrały pierwsze spotkania. Wyrównanego meczu możemy spodziewać się pomiędzy drużynami BESCO (niedawnego lidera ligi) oraz Meblues Floorball Legends, które wygrało pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe.

PASS* vs AZS PWSZ Sanok
Pierwsze spotkanie dość gładko i wysoko wygrał zespół AZS. Drużyna PASS* pomimo słabszej postawy w pierwszym meczu, z pewnością będzie walczyła o jak najlepszy wynik i przedłużenie szans na awans do półfinału. Zadania tego z pewnością nie ułatwią im aspirujący w mistrzostwo studenci PWSZ, którzy w obecnej chwili prezentują wyśmienitą grę oraz formę. Faworytem po ostatnim meczu jest PWSZ, jednakże PASS* już kilkukrotnie w tym sezonie był wstanie sprawić niespodziankę. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

BESCO vs Meblues Floorball Legends
Ostatnie spotkanie zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem MFL. W kolejnym meczu drużyna BESCO, aby myśleć o grze w grupie silniejszych drużyn musi zwyciężyć z zespołem „Legendarnych”. MFL na pewno będzie chciało zakończyć tę rywalizację w dwóch meczach, będzie im jednak o to bardzo ciężko. Zmotywowana drużyna BESCO z pewnością będzie chciała udowodnić, iż ostatnia przegrana była wypadkiem przy pracy. Zapowiada się więc ekscytujący mecz, w którym nie widać zdecydowanego faworyta. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

FOREST vs Iwoniczanka Wilki II Sanok
Młody zespół Wilków to jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa, który z każdym meczem gra coraz lepiej. FOREST z kolei to jedna z najbardziej doświadczonych i najdłużej grających drużyn w lidze. Pomimo przegranej w pierwszym spotkaniu, „Foreści” na pewno postawią wysoko poprzeczkę drużynie Iwoniczanki, chcąc sprawić kolejną niespodziankę, na którą na pewno ich stać. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00.

Opisy: Paweł Kurkarewicz

Foto: Tomasz Sowa

18-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)