REKLAMA
REKLAMA

Strażacy otrzymali promesy. Nowy samochód dla OSP

Samorządowcy oraz przedstawiciele jednostek ochotniczych straży pożarnych z województwa Podkarpackiego odebrali promesy na zakup średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Jeden z pojazdów trafi do OSP z powiatu sanockiego!

W miniona środę (22.05) odbyło się uroczyste przekazanie promes na zakup nowych samochodów bojowych. Pojazdy trafią do 38 jednostek OSP na terenie woj. podkarpackiego.

Pieniądze pochodzą z budżetu państwa, samorządów, środków ubezpieczeniowych Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz z dotacji Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Uroczysta zbiórka z udziałem wojewody podkarpackiego Ewy Leniart odbyła się 22 maja br. w siedzibie Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie.

Z terenu powiatu sanockiego nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy otrzyma jednostka włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, a jest nią Ochotnicza Straż Pożarna w Nadolanach (gmina Bukowsko).

źródło: Sanok112
Fot. UW Rzeszów/ Sanok112

29-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)