REKLAMA
REKLAMA

Szarpał policjanta, nielegalnie posiadał broń palną. Sanocki recydywista aresztowany

SANOK / PODKARPACIE. Decyzją sądu 28-letni mężczyzna, który w warunkach recydywy popełnił kolejne przestępstwa, trafił na trzy miesiące do aresztu. Podejrzany jest o kradzież z włamaniem, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i ich znieważenie oraz nielegalne posiadanie broni palnej. 

Sanoccy policjanci prowadzili postępowanie przeciwko 28-latkowi, który podczas jednej z interwencji włamał się do radiowozu policyjnego, a następnie znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Pomimo konsekwencji karnych, mężczyzna w warunkach recydywy ponownie dopuścił się podobnych przestępstw. W połowie lipca br. w trakcie interwencji naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. Chciał w ten sposób zmusić policjanta do odstąpienia od czynności prawnych. Dodatkowo 28-latkowi udowodniono posiadanie broń palnej bez wymaganego zezwolenia.

Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty. Decyzją sądu wobec 28-latka zastosowano środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

zdjęcie poglądowe / archiwum

Źródło: KPP Sanok

24-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)