REKLAMA
REKLAMA

Szarpał policjanta, nielegalnie posiadał broń palną. Sanocki recydywista aresztowany

SANOK / PODKARPACIE. Decyzją sądu 28-letni mężczyzna, który w warunkach recydywy popełnił kolejne przestępstwa, trafił na trzy miesiące do aresztu. Podejrzany jest o kradzież z włamaniem, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i ich znieważenie oraz nielegalne posiadanie broni palnej. 

Sanoccy policjanci prowadzili postępowanie przeciwko 28-latkowi, który podczas jednej z interwencji włamał się do radiowozu policyjnego, a następnie znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Pomimo konsekwencji karnych, mężczyzna w warunkach recydywy ponownie dopuścił się podobnych przestępstw. W połowie lipca br. w trakcie interwencji naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. Chciał w ten sposób zmusić policjanta do odstąpienia od czynności prawnych. Dodatkowo 28-latkowi udowodniono posiadanie broń palnej bez wymaganego zezwolenia.

Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty. Decyzją sądu wobec 28-latka zastosowano środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

zdjęcie poglądowe / archiwum

Źródło: KPP Sanok

24-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)