REKLAMA
REKLAMA

Tak Sanok budził się dzisiaj do życia. Zdjęcia krwawego wschodu słońca (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiejszego poranka, drugi raz w krótkim odstępie czasu mogliśmy podziwiać krwawy wschód słońca, często nazywany również czerwonym lub purpurowym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej niecodziennej chwili. Zachęcamy również do nadsyłania wykonanych przez Państwa fotografii.

Czerwony lub purpurowy wschód słońca i narastające zachmurzeniem zwiastuje odpływanie wyżu, a tym samym pogorszenie pogody.

Poprzednio, to efektowne zjawisko mogliśmy podziwiać 8 stycznia. ZOBACZ: Piękny krwawy wschód słońca. Co to oznacza? (NOWE ZDJĘCIA).

Foto: Red.

Foto: Damian Biskup (ostatnie zdjęcie to widok na Lesko)
Zachęcamy do nadsyłania fotografii na adres: redakcja@esanok.pl przedstawiających dzisiejsze zjawisko na niebie czy zimowe krajobrazy. Zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

17-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)