REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Nocne morsowanie w rześkich wodach Sanu (FOTORELACJA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie morsy nie tracą czasu. W środowy wieczór cała gromadka w towarzystwie gości z Kielc zażywała kąpieli w rześkich wodach Sanu. A może ktoś chce dołączyć do tej odważnej grupy?

 

Morsowanie to przygoda, swego rodzaju hobby, a nawet można rzec coraz popularniejszy sport. Jednym słowem to sposób na hart i ciała i ducha. Nie bez znaczenia jest także to, że powiększa się grupa zalet takiego spędzania czasu. I tak wśród nich można znaleźć wzrost odporności organizmu, poprawę krążenia, czy przepis na piękną i jędrną skórę, a także receptę na walkę z cellulitem.

Świetnie wiedza o tym Wesołe Morsy z Hipotermii Sanok, którzy regularnie zażywają zimnych kąpieli w wodach Sanu. Wczorajsze spotkanie miało szczególny wymiar, do naszych sanockich morsów dołączyli koledzy z klubu „Morsy znad zalewu w Morawicy” z Kielc. Towarzystwo było znakomite, to i dobre humory wszystkim dopisywały.

Dla tych, którzy chcą spróbować czym jest morsowanie, zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 11.00 na nabrzeża Sanu na wysokości sanockiego skansenu – zachęcają morsy z Hipotermii Sanok.

Zobaczcie fotorelację z nocnego morsowania w obiektywie Anny Białowąs!

 

 

foto: Bez Negatywu Anna Białowąs

17-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)