REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

Taniec, śpiew, efektowny spektakl i dużo uśmiechów. MDK zagrał z WOŚP (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tradycyjnie, w organizację atrakcji na finał WOŚP w Sanoku włączył się Młodzieżowy Dom Kultury. Wszystkich najmłodszych zaprosił na „Bal na dworze Królowej Talentów”. Spotkanie odbyło się w „Górniku”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów video oraz fotorelacji.

ts

„BAL NA DWORZE KRÓLOWEJ TALENTÓW” – MDK dla WOŚP

„Bal na Dworze Królowej Talentów” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury 11 stycznia 2019 w Klubie Naftowca „Górnik” był wyjątkowo udany pod każdym względem. Przychód z biletów i loterii w kwocie 1100,30 zł zasili konto WOŚP. W balu uczestniczyło 82 dzieci i ich rodzice. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, a rodzice mogli zaopatrzyć się w pyszne ciasteczka z cukierni „Kleks” na stoisku zorganizowanym przez Kawiarenkę „Lawenda”. W organizację balu zaangażowani byli wszyscy pracownicy MDKu występując na scenie w przygotowanej inscenizacji, bawiąc dzieci na parkiecie, czy jako obsługa całej imprezy. Gościnnie w układach tanecznych jive i chachacha zaprezentowały się 2 pary z FTT „Flamenco” – Oliwia Pawlus, Magdalena Dziuba, Karol Hrywniak i Wiktor Libront, a śpiewała Nikola Knurek. Dyrekcja i pracownicy dziękują za skorzystanie z w/w oferty i zapraszają na podobne imprezy w przyszłości.

Pokaz taneczny Księcia Kamillo – Bal WOŚP 2019


źródło: Youtube.com / Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Królewskie Oświadczyny – Bal WOŚP 2019


źródło: Youtube.com / Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

 

źródło: MDK Sanok

17-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)