REKLAMA
REKLAMA

Taniec, śpiew, efektowny spektakl i dużo uśmiechów. MDK zagrał z WOŚP (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tradycyjnie, w organizację atrakcji na finał WOŚP w Sanoku włączył się Młodzieżowy Dom Kultury. Wszystkich najmłodszych zaprosił na „Bal na dworze Królowej Talentów”. Spotkanie odbyło się w „Górniku”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów video oraz fotorelacji.

ts

„BAL NA DWORZE KRÓLOWEJ TALENTÓW” – MDK dla WOŚP

„Bal na Dworze Królowej Talentów” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury 11 stycznia 2019 w Klubie Naftowca „Górnik” był wyjątkowo udany pod każdym względem. Przychód z biletów i loterii w kwocie 1100,30 zł zasili konto WOŚP. W balu uczestniczyło 82 dzieci i ich rodzice. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, a rodzice mogli zaopatrzyć się w pyszne ciasteczka z cukierni „Kleks” na stoisku zorganizowanym przez Kawiarenkę „Lawenda”. W organizację balu zaangażowani byli wszyscy pracownicy MDKu występując na scenie w przygotowanej inscenizacji, bawiąc dzieci na parkiecie, czy jako obsługa całej imprezy. Gościnnie w układach tanecznych jive i chachacha zaprezentowały się 2 pary z FTT „Flamenco” – Oliwia Pawlus, Magdalena Dziuba, Karol Hrywniak i Wiktor Libront, a śpiewała Nikola Knurek. Dyrekcja i pracownicy dziękują za skorzystanie z w/w oferty i zapraszają na podobne imprezy w przyszłości.

Pokaz taneczny Księcia Kamillo – Bal WOŚP 2019


źródło: Youtube.com / Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Królewskie Oświadczyny – Bal WOŚP 2019


źródło: Youtube.com / Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

 

źródło: MDK Sanok

17-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)