REKLAMA
REKLAMA

TOKIO: Brąz dla karateki Anny Czaban. Wielki sukces! (FOTO)

NIEBIESZCZANY / TOKIO. Anna Czaban UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany wywalczyła brązowy medal na turnieju w Tokio.

24 marca Sensei Anna Czaban, trenująca w klubie UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany wraz z trenerem Sensei Januszem Czabanem, reprezentowali Polskę w otwartym turnieju Granprix Karate Kyokushin 2019 w Tokio. W zawodach wzięło udział 700 uczestników z 14 krajów. Poziom był bardzo wysoki, ponieważ w turnieju brali udział karatecy z różnych organizacji. Anna Czaban zdobyła brązowy medal. Po wygranych eliminacjach, o wejście do finału przegrała z Japonką, zwyciężczynią kategorii +65 kg.

Japonia w tym turnieju była faworytem, świadczy o tym fakt, ze zdominowała wszystkie kategorie. Z Europy było tylko trzy brązy w tym jeden Anny. Reprezentacja Polski podczas pobytu w Japonii miała okazję odwiedzić w dojo Hajime Kazumi, dwukrotnego wicemistrza świata i mistrza Japonii. Nie zabrakło też czasu na zwiedzenia Tokio.

materiały nadesłane

06-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)