REKLAMA
REKLAMA

Weekend z rabatami w VIVO! Krosno

PODKARPACIE. Nie lada okazja czekać będzie w VIVO! Krosno na amatorów szalonych weekendowych zakupów.
W dniach 12-14 kwietnia wielu najemców Centrum Handlowego przygotowało wyjątkowe zniżki i rabaty, w ramach ogólnopolskiej akcji Stylowe Zakupy. Promocje obejmować będą asortyment marek odzieżowych, jubilerskich, dekoracji wnętrz czy zdrowia i urody.


Organizatorem akcji Stylowe Zakupy jest wydawca miesięcznika „Twój Styl” oraz dwutygodnika „Show”. Aby skorzystać z atrakcyjnych rabatów, należy dokonać zakupu jednego w ww. magazynów: „Twój Styl” nr 4/2019 lub „Show” nr 7/2019, w których znajdują się specjalne kupony rabatowe.

Gotowe do wykorzystania kupony należy wyciąć, a następnie przyjść do VIVO! Krosno i przy zakupie okazać kupon pracownikowi danego sklepu. Szczegółowe informacje o wielkości zniżek i rabatów znajdują się na kuponach rabatowych. Kupony umożliwią zakup ubrań, akcesoriów, kosmetyków, elementów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz skorzystanie z wielu innych „Stylowe Zakupy” w VIVO! Krosno będą trwały od 12 do 14 kwietnia, w godzinach otwarcia Centrum Handlowego. W akcję włączyły się między innymi takie marki jak: 4F, Ochnik, Quiosque, SMYK, Swiss, Vision Express czy Triumph.

Regulamin dostępny tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane/informacja prasowa

06-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)