REKLAMA
REKLAMA

Weekend z rabatami w VIVO! Krosno

PODKARPACIE. Nie lada okazja czekać będzie w VIVO! Krosno na amatorów szalonych weekendowych zakupów.
W dniach 12-14 kwietnia wielu najemców Centrum Handlowego przygotowało wyjątkowe zniżki i rabaty, w ramach ogólnopolskiej akcji Stylowe Zakupy. Promocje obejmować będą asortyment marek odzieżowych, jubilerskich, dekoracji wnętrz czy zdrowia i urody.


Organizatorem akcji Stylowe Zakupy jest wydawca miesięcznika „Twój Styl” oraz dwutygodnika „Show”. Aby skorzystać z atrakcyjnych rabatów, należy dokonać zakupu jednego w ww. magazynów: „Twój Styl” nr 4/2019 lub „Show” nr 7/2019, w których znajdują się specjalne kupony rabatowe.

Gotowe do wykorzystania kupony należy wyciąć, a następnie przyjść do VIVO! Krosno i przy zakupie okazać kupon pracownikowi danego sklepu. Szczegółowe informacje o wielkości zniżek i rabatów znajdują się na kuponach rabatowych. Kupony umożliwią zakup ubrań, akcesoriów, kosmetyków, elementów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz skorzystanie z wielu innych „Stylowe Zakupy” w VIVO! Krosno będą trwały od 12 do 14 kwietnia, w godzinach otwarcia Centrum Handlowego. W akcję włączyły się między innymi takie marki jak: 4F, Ochnik, Quiosque, SMYK, Swiss, Vision Express czy Triumph.

Regulamin dostępny tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane/informacja prasowa

06-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)