REKLAMA
REKLAMA

Trzecie miejsce Ekoball-u w turnieju o puchar Sławomira Peszki

Bardzo miłe pożegnanie roku. Podczas III międzynarodowego halowego turnieju piłki nożnej o puchar Sławomira Peszki zajmujemy trzecie miejsce.

W pierwszym meczu przegrywamy z Karpatami Krosno 0-1, po bardzo wyrównanym meczu z wieloma ciekawymi akcjami. Decydująca bramka padła po nieporozumieniu naszego obrońcy z bramkarzem i bardzo przytomnym wykorzystaniu sytuacji przez zawodnika Karpat.

Drugi mecz rozegraliśmy z ZKS Nafta – Splast Jedlicze. Końcowy wynik to 2-1 dla Ekoballu. Mecz zdominowany przez naszych chłopaków jednak zwycięstwo wydarte w ostatniej akcji meczu. Jako pierwsi straciliśmy bramkę i mimo, iż prawie całe spotkanie rozgrywane było na połowie przeciwnika, to piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Na dwie minuty przed końcem Mati wykorzystał w końcu okazję i w sytuacji 1×1 z bramkarzem doprowadza do wyrównania. W ostatniej akcji całego spotkania Kuba bardzo ładnie dograł do Kondzia i ten do pustej bramki ustala wynik praktycznie z końcową syreną. Brawa za walkę i wiarę w zwycięstwo do samego końca.

Spotkanie półfinałowe przegrywamy z Beniaminkiem Krosno 1-2. Znów bardzo szybko tracimy bramkę jednak doprowadzamy do remisu po strzale Kuby. W końcówce meczu to Beniaminek strzela gola na wagę awansu do finału, a nam pozostała gra o miejsce trzecie.

Mecz o brązowy medal rozegraliśmy z Ukraińską drużyną Białe Orły z Łanowic. Grając już na całkowitym luzie, po raz kolejny chłopaki pokazali to co umieją najlepiej. Rezultat końcowy 8-1 świadczy o jednostronności tego spotkania. Ilość stworzonych sytuacji była w tym meczu bardzo duża, i do dwucyfrowego wyniku zabrakło niewiele. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mati Misiek, Borys, Kondzio 3, Filip i Gucio.

Trzecie miejsce bardzo cieszy choć mogło być zarówno lepiej jak i gorzej. Chłopaki na własnej skórze przekonali się, że o końcowym wyniku decydują nie szczegóły ale szczególiki w podejmowaniu decyzji, a mecze wygrywa się i przegrywa nie tylko na boisku ale także w głowach.

Medale oraz nagrody wręczał Sławomir Peszko, Który obecny był przez cały turniej. Każdy z uczestników mógł liczyć na zdjęcie, przybicie piątki czy pokopanie piłki (normalny człowiek i sympatyczny piłkarz).

Cały turniej wygrywa drużyna Karpat Krosno – gratulujemy.

Wyniki:
Ekoball Sanok 0-1 Karpaty Krosno
Ekoball Sanok 2-1 ZKS Nafta Splast Jedlicze (Mateja, Król)
Ekoball Sanok 1-2 Beniaminek Krosno (Nowak)
Ekoball Sanok 8-1 Białe Orły z Łanowic (Król-3, Mateja, Podstawski, Andrzejewski, A.Filipczak, F.Filipczak)

Skład: Pelczarski Damian, Nowak Jakub, Januszczak Karol, Podstawski Michał, Andrzejewski Borys, Filipczak Filip, Filipczak August, Mateja Mateusz, Król Konrad.

Kończymy rok 2018, a ja życzę moim chłopakom aby rok 2019 był jeszcze lepszy i przyniósł dużo a nawet bardzo dużo piłkarskich emocji.

Serdeczne życzenia należą się także wam mali piłkarze za to, że się wam chce, i że sport wygrywa u was z przesiadywaniem przy komputerze. Życzenia także dla rodziców – bez Was, Waszej pomocy i zaangażowania nie byłoby tej drużyny. Na koniec życzenia także dla Całego Zarządu naszego Klubu z Bodziem na czele, ale również dla Tomka Bila, Piotra Kota, Seby, „Kazka”, Popka, Mafii, Adama, Kuby, Benka, Oli i Dawida za to, że możemy być częścią Waszej „Piłkarskiej Rodziny”.

za: KS Ekoball

02-01-2019
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.