REKLAMA
REKLAMA

Trzecie miejsce Ekoball-u w turnieju o puchar Sławomira Peszki

Bardzo miłe pożegnanie roku. Podczas III międzynarodowego halowego turnieju piłki nożnej o puchar Sławomira Peszki zajmujemy trzecie miejsce.

W pierwszym meczu przegrywamy z Karpatami Krosno 0-1, po bardzo wyrównanym meczu z wieloma ciekawymi akcjami. Decydująca bramka padła po nieporozumieniu naszego obrońcy z bramkarzem i bardzo przytomnym wykorzystaniu sytuacji przez zawodnika Karpat.

Drugi mecz rozegraliśmy z ZKS Nafta – Splast Jedlicze. Końcowy wynik to 2-1 dla Ekoballu. Mecz zdominowany przez naszych chłopaków jednak zwycięstwo wydarte w ostatniej akcji meczu. Jako pierwsi straciliśmy bramkę i mimo, iż prawie całe spotkanie rozgrywane było na połowie przeciwnika, to piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Na dwie minuty przed końcem Mati wykorzystał w końcu okazję i w sytuacji 1×1 z bramkarzem doprowadza do wyrównania. W ostatniej akcji całego spotkania Kuba bardzo ładnie dograł do Kondzia i ten do pustej bramki ustala wynik praktycznie z końcową syreną. Brawa za walkę i wiarę w zwycięstwo do samego końca.

Spotkanie półfinałowe przegrywamy z Beniaminkiem Krosno 1-2. Znów bardzo szybko tracimy bramkę jednak doprowadzamy do remisu po strzale Kuby. W końcówce meczu to Beniaminek strzela gola na wagę awansu do finału, a nam pozostała gra o miejsce trzecie.

Mecz o brązowy medal rozegraliśmy z Ukraińską drużyną Białe Orły z Łanowic. Grając już na całkowitym luzie, po raz kolejny chłopaki pokazali to co umieją najlepiej. Rezultat końcowy 8-1 świadczy o jednostronności tego spotkania. Ilość stworzonych sytuacji była w tym meczu bardzo duża, i do dwucyfrowego wyniku zabrakło niewiele. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mati Misiek, Borys, Kondzio 3, Filip i Gucio.

Trzecie miejsce bardzo cieszy choć mogło być zarówno lepiej jak i gorzej. Chłopaki na własnej skórze przekonali się, że o końcowym wyniku decydują nie szczegóły ale szczególiki w podejmowaniu decyzji, a mecze wygrywa się i przegrywa nie tylko na boisku ale także w głowach.

Medale oraz nagrody wręczał Sławomir Peszko, Który obecny był przez cały turniej. Każdy z uczestników mógł liczyć na zdjęcie, przybicie piątki czy pokopanie piłki (normalny człowiek i sympatyczny piłkarz).

Cały turniej wygrywa drużyna Karpat Krosno – gratulujemy.

Wyniki:
Ekoball Sanok 0-1 Karpaty Krosno
Ekoball Sanok 2-1 ZKS Nafta Splast Jedlicze (Mateja, Król)
Ekoball Sanok 1-2 Beniaminek Krosno (Nowak)
Ekoball Sanok 8-1 Białe Orły z Łanowic (Król-3, Mateja, Podstawski, Andrzejewski, A.Filipczak, F.Filipczak)

Skład: Pelczarski Damian, Nowak Jakub, Januszczak Karol, Podstawski Michał, Andrzejewski Borys, Filipczak Filip, Filipczak August, Mateja Mateusz, Król Konrad.

Kończymy rok 2018, a ja życzę moim chłopakom aby rok 2019 był jeszcze lepszy i przyniósł dużo a nawet bardzo dużo piłkarskich emocji.

Serdeczne życzenia należą się także wam mali piłkarze za to, że się wam chce, i że sport wygrywa u was z przesiadywaniem przy komputerze. Życzenia także dla rodziców – bez Was, Waszej pomocy i zaangażowania nie byłoby tej drużyny. Na koniec życzenia także dla Całego Zarządu naszego Klubu z Bodziem na czele, ale również dla Tomka Bila, Piotra Kota, Seby, „Kazka”, Popka, Mafii, Adama, Kuby, Benka, Oli i Dawida za to, że możemy być częścią Waszej „Piłkarskiej Rodziny”.

za: KS Ekoball

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)