REKLAMA
REKLAMA

Uszkodzone struny głosowe małego Julka. Pomóżmy!

„Każdy dzień po operacji jest piękniejszy, kiedy widzimy jak Julek wraca do formy, uśmiecha się, staje na nogi, zaczyna chodzić. Jednak jak to w życiu zwykle bywa, nie może być nigdy za dobrze… Zawsze pod górkę… Tym razem w kwestii finansowej… W związku z dodatkowymi badaniami oraz planowanym zabiegiem uszkodzonych strun głosowych, koszty wzrosły i będziemy musieli „nieco” dopłacić… Niestety nie byliśmy na to przygotowani.

Od początku naszej ciężkiej drogi w ratowaniu Julka pomaga nam Fundacja Czas Nadziei. Oni doskonale wiedzą ile kosztuje ratowanie dziecka nie tylko pod względem finansowym. Jesteśmy bezmiernie wdzięczni Fundacji za pomoc jaką otrzymujemy od ponad dwóch lat, kiedy jeszcze nikt o Julku nie wiedział.. DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA!!!

*Cały czas Fundacja prowadzi specjalne subkonto Julka na które można wpłacać pieniądze na dalsze leczenie i pokrycie dodatkowych kosztów. Wiemy że wszyscy tak wiele dla nas zrobiliście do tej pory ale raz jeszcze prosimy o pomoc. Szkód jakich dokonano w Warszawie przez błędne leczenie jest więcej i by Julek mógł normalnie funkcjonować trzeba je naprawić… Skromnie prosimy o pomoc.

– Julek od urodzenia jest podopiecznym Fundacji Czas Nadziei. Środki, które wpłynęły na jego subkonto zostały przeznaczone na przelot chłopca oraz rodziców do USA, jak również ich pobyt. Bardzo cieszymy się, że operacja się udała i Julek wraca do zdrowia. Jednak dodatkowe koszty, związane z zabiegiem strun głosowych chłopca, powodują, że jeszcze raz prosimy Państwa o pomoc! – podkreśla Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadzie.

Nr subkonta w Fundacji Czas Nadziei to:
41 8642 1184 2018 0037 4228 0018

źródło: red. / Facebook.com: Julek – nasze waleczne serce, Ewelina Wojtanowicz-Świdurska

11-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook