REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Dachowanie na krajowej 28. Dwie osoby w szpitalu (FOTO)

BYKOWCE / PODKARPACIE. W Załużu na DK 28 doszło do dachowania samochodu osobowego. W pojeździe było trzy młode osoby, jedna z nich trafiła do szpitala.

 

Jak podaje sanocka policja, kierujący Fordem prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, na łuku drogi zjechał do rowu i dachował.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania. W pojeździe łącznie podróżowało trzy osoby.

Prawy pas w kierunku Przemyśla jest zablokowany. Utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej godzinę.

 

 

14-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Beti2019-05-15 04:08:27
0 0
Jazda ile fabryka dała młode co tam lepiej dać popisuwke
@gosciuzfiata2019-05-15 08:24:10
0 0
Z tak bogatym słownictwem po co Ci jeszcze matura?
Marecki2019-05-16 09:04:33
0 0
Bezpieczeństwo na drogach zależy w głównej mierze od stanu drogi i infrastruktury. TE ZAŚ ZALEŻĄ TAKŻE I OD LUDZI UŻYTKUJĄCYCH DROGI, I PRZY NICH MIESZKAJĄCYCH. Na kanwie niedawnej – powodowanej tragicznym wypadkiem w Moderówce, żywej dyskusji o potrzebie budowy na drodze krajowej DK28 lewoskrętów i innych struktur niezbędnych tutaj dla płynnej i bezpiecznej jazdy, warto zwrócić uwagę, że wszystkie ww. lewoskręty i inne ułatwuienia drogowe zależą wprost od aktywnych działań w tej materii przez samych zainteresowanych. Z pisma ministerstwa infrastruktury z dn.01-03-2019r. znak: DDP-6.054.19.2019., - przekazanego panu posłowi Bogdanowi Rzońcy - po jego interwencji ws. budowy infrastruktury chodnikowo-rowerowej i innych tutaj niezbędnych budowli w ciągu drogi krajowej DK28 pomiędzy Jasłem, a Krosnem - wynika że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zdaje sobie sprawę z niezbędności wykonania wnioskowanych prac budowlanych. I, że będą one możliwe do realizacji na istniejącej sieci drogowej, w ramach – obecnie priorytetowego, Programu kompleksowych przebudów wraz z dostosowaniem odcinków dróg krajowych do parametrów pozwalających na poruszanie się po nich pojazdów o dopuszczalnym nacisku pojedynczej osi napędowej do 11,5 t. GDDKIA, w ramach tego Programu zakłada duże zabiegi inwestycyjne polegające na przebudowie i rozbudowie infrastruktury dróg krajowych, w tym i te dot. DK28 i innych na Podkarpaciu. A TO JAKI ZAKRES BĘDĄ MIEĆ WW. PRZEBUDOWY ZALEŻY OD INICJATYWY LOKALNYCH MIESZKAŃCÓW, SAMORZĄDÓW I UŻYTKOWNIKÓW TYCH DRÓG. Warto więc już teraz – na etapie prac projektowo-koncepcyjnych, zgłaszać do GDDKiA dobrze umotywowane i opisane wnioski powołując się na ww. pismo z dn. 01-03-2019, znak: DDP-6.054.19.2019. I cierpliwie lobbować na rzecz wnioskowanych inwestycji, budów czy przebudów samemu oraz poprzez lokalne władze samorządowe, polityków itp. Nikt za najbardziej zainteresowanych tego nie zrobi.
ktos2019-05-17 11:35:45
0 0
@Marecki Pod każdym tego typu wypadkiem będziesz wstawiał tą swoją formułkę, że " Bezpieczeństwo na drogach zależy w głównej mierze od stanu drogi i infrastruktury" ???? Stan drogi i infrastruktury to jedno a używanie mózgu przez kierowcę to drugie i w dodatku ważniejsze!