REKLAMA
REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Na ul. Dworcowej dostępny będzie jeden pas ruchu

SANOK / PODKARPACIE. Być może już od jutra, na ul. Dworcowej w Sanoku nastąpi znacząca zmiana organizacji ruchu. Ma bowiem nastąpić zwężenie drogi poprzez wyłączenie z ruchu jednego z pasów. Wszystko po to, aby przeprowadzić remont nawierzchni. Na razie nie wiadomo jak długo w tym miejscu będą występować utrudnienia.

20 marca 2019 roku zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na ul. Dworcowej w Sanoku, o czym zawiadamia generalny wykonawca zadania firma MAX BOGL POLSKA Sp. z o.o. MAX BOGL STIFTUNG & Co.KG. – czytamy w komunikacie.

Jak udało nam się dowiedzieć, zmiana organizacji ruchu będzie polegała na zwężeniu drogi, poprzez wyłączenie jednego z pasów ruchu, w celu remontu nawierzchni. Wprowadzenie czasowej organizacji może zostać przełożone i rozpocząć się później niż 20 marca. Wkrótce wykonawca ma przekazać bardziej szczegółowe informacje na temat zmian na ul. Dworcowej. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Remont nawierzchni ul. Dworcowej wpisuje się w zakres prac przeprowadzanych w ramach budowy obwodnicy Sanoka.

19-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)