REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Nie działa sygnalizacja świetlna na największym skrzyżowaniu w mieście. Trwa naprawa (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Awaria sygnalizacji świetlnej na największym skrzyżowaniu w mieście, czyli ulic: Mickiewicza, Staszica i Królowej Bony. Od rana sygnalizatory emitują pulsujące pomarańczowe światło. Kierowcy muszą zatem stosować się do znaków pionowych i poziomych. Jak informuje GDDKiA, jeśli usterka nie jest poważna, powinna zostać usunięta jeszcze dzisiaj. Pracownicy już są na miejscu.

Informację o awarii otrzymaliśmy od policji. Sprawa została przekazana służbom odpowiedzialnym za usuwanie podobnych usterek. Jeśli nie jest ona poważna, zostanie usunięta jeszcze dzisiaj – informuje Bartosz Wysocki z GDDKiA oddział w Rzeszowie.

Jeśli zajdzie taka potrzeba lub jeśli naprawa będzie się przedłużać, niewykluczone, że na skrzyżowaniu pojawią się policjanci, którzy pokierują ruchem. Trzeba jednak pamiętać, że sama awaria sygnalizacji nie jest powodem do automatycznego oddelegowania funkcjonariuszy do pracy na skrzyżowaniu. Kierowcy, jak w każdej innej sytuacji, muszą dostosować się do przepisów ruchu drogowego i w tym przypadku korzystać ze znaków pionowych i poziomych.

DYSKUSJA POD POSTEM NA NASZYM FACEBOOKU

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)