REKLAMA
REKLAMA

RADNI ODPOWIADAJĄ BURMISTRZOWI: Mamy prawo pytać! MIKLICZ: Puszczam to w niepamięć (FILM, ZDJĘCIA)

RADNI ODPOWIADAJĄ BURMISTRZOWI: Mamy prawo pytać! MIKLICZ: Puszczam to w niepamięć (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pod koniec obrad dziesiątej sesji Rady Miasta Sanoka, wywołani do tablicy przez burmistrza radni Sławomir Miklicz i Roman Babiak odnieśli się do słów wypowiedzianych w ich kierunku. – Mam prawo pisać interpelacje i nie zamierzam z tego rezygnować – mówił radny Babiak. – Takie wystąpienie burmistrza nie powinno mieć miejsca. Puszczam to w niepamięć – dodał z kolei radny Miklicz.

W Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka odbyła się dziesiąta sesja Rady Miasta Sanoka. Punkt dotyczący sprawozdania z działalności burmistrza przybrał raczej niespodziewany obrót. Pod koniec wystąpienia, Tomasz Matuszewski w ostrych słowach skomentował dotychczasową pracę radnych Sławomira Miklicza i Romana Babiaka. Publikujemy materiał video oraz fotorelację z sesji.

Tuż po wystąpieniu gospodarza miasta, głos chciał zabrać radny Sławomir Miklicz, ale nie został on mu udzielony. Zapewne radni Miklicz oraz Roman Babiak będą chcieli odnieść się do słów Tomasza Matuszewskiego w punkcie „wolne wnioski”.

O godzinie 10:45 przewodniczący Andrzej Romaniak poinformował o 15-minutowej przerwie. Przed jej rozpoczęciem, burmistrz poinformował o konieczności wyjazdu do urzędu marszałkowskiego w celu podpisania ważnej umowy na dofinansowanie. W tej sytuacji szybko zareagował radny Jakub Osika, który poprosił o przeniesienie punktu „wolne wnioski” i anulowanie przerwy, aby burmistrz mógł wysłuchać radnych. Do tego jednak nie doszło i radni udali się na przerwę.

Wkrótce zaprezentujemy materiał video z całego punktu „wolne wnioski”.

SPRAWOZDANIE BURMISTRZA Z DZIAŁALNOŚCI POMIĘDZY SESJAMI

(Obszerne fragmenty)

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Gorąco na sesji w mieście. Burmistrz w ostrych słowach skrytykował radnych Miklicza i Babiaka (FILM, ZDJĘCIA)

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)