REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Zaginął pies! „Nic nie powiem, bo później mi dom spalą…”

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Zgłosiła się do nas właścicielka psa z Hołuczkowa. Zwierzak zaginął, po prostu zniknął spod domu. Nikt go nie widział, a  trop mógł prowadzić do Rakowej. jednak w tej miejscowości mieszkańcy obawiają się, że jeśli pomogą i powiedzą za dużo, spotka ich zemsta. Tylko od kogo?

 

Pisze do państwa z prośbą o pomoc. Zaginął nam pies. Jest z nami już 7 lat i nagle rozpłynął się w powietrzu. Najgorsze jest to, że dochodzą nas słuchy, że to nie pierwszy taki przypadek – pisze właścicielka czworonoga.

Pies zaginął w nocy z 1 na 2 sierpnia 2019 r. w miejscowości Hołuczków gm. Tyrawa Wołoska.

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu! Dla znalazcy lub osoby, która wskaże miejsce gdzie się znajduje, czeka nagroda pieniężna. Dostałam informacje, że może być na terenie Rakowej. Byłam pytałam, to usłyszałam nie od jednej osoby, że „wiem o co chodzi ale Pani nic nie powiem, bo później mi dom spalą… Nie potrzebuję problemów… „ – relacjonuje kobieta.

Niby to już nie pierwszy taki przypadek i dziwnym trafem psy w pobliskich miejscowościach również rozpłynęły się powietrzu! Niektórzy sugerują, że to wilki, ale wilk nie odczepi psa od łańcucha bez śladu lub nie wyciągnie go z kojca… Osoby, które wiedzą coś w tej sprawie lub podobnej, proszone są o kontakt – kwituje Internautka.

 

 

Z każdą informacja dotycząca zaginionego FIGO można kontaktować się pod numerem telefonu: 723322185.

 

***

 

Po naszej publikacji zgłosiła się do nas kolejna osoba, która szuka zaginionego psa. 22 lipca w Prusieku zaginął Abi. Właścicielka prosi o pomoc.

Dodaje, że okoliczności zaginięcia zwierzaka są niemal identyczne jak w opisanej historii powyżej.

Czy ktoś go widział ? Jeśli tak, proszę o informacje. NAGRODA gwarantowana, jeśli ktoś powie gdzie on się znajduje! – kwituje Internautka.

06-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)