REKLAMA
REKLAMA

Wielki pożar w Krośnie. Siedmiogodzinna akcja strażaków

KROSNO / PODKARPACIE. Dziś w nocy w Krośnie miał miejsce duży pożar. Paliła się hala przy ulicy Pużaka. Z ogniem walczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. 

Około godziny 1 w nocy do strażaków dotarło zgłoszenie o pożarze hali w Krośnie. 

Poinformowano nas, że pali się łącznik pomiędzy dwiema częściami hali przy ul. Pużaka. Ogień przeniósł się też na dach i w efekcie pożarem była objęta powierzchnia 600-700 metrów kwadratowych. Interweniowało 16 zastępów, w sumie ponad 60 strażaków. Zajmowali się nie tylko gaszeniem pożaru, ale i oddymianiem, ponieważ dym był bardzo gęsty. Strażacy pracowali cały czas w specjalnych aparatach ochronnych. Po jakimś czasie przybyły posiłki z innych powiatów, w tym z Sanoka i Łańcuta. Akcja trwała około 7 godzin. W tej chwili trwa szacowanie strat. W hali mieściło się kilka firm produkcyjnych. Przyczyny pożaru ustala Policja – relacjonuje mł. bryg. inż. Dariusz Gruszka, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie.

zdjęcie poglądowe / Pixabay

 

23-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)