REKLAMA
REKLAMA

WOŚP 2020. Uwaga wolontariusze – w piątek szkolenie z policją

SANOK / PODKARPACIE.. Uwaga wolontariusze Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP! W najbliższy piątek 13 grudnia w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku odbędzie się dla Was szkolenie z zakresu bezpieczeństwa. Początek o godzinie 16.

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym 28. Finału WOŚP w Sanoku

esanok1

Szkolenie poprowadzi funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Będzie ono dotyczyło kwestii bezpieczeństwa podczas kwestowania na Finale WOŚP w Sanoku, który odbędzie się 12 stycznia. Tego dnia na ulice Sanoka i okolic kwestować będzie 110 wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP. Każdy wolontariusz będzie miał identyfikator ze zdjęciem i numerem identyfikacyjnym oraz numerem sztabu. Dodatkowo puszkę i charakterystyczne czerwone serduszka.

W tym roku Orkiestra będzie zbierać pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Szczegółowy program Finału w Sanoku oraz dodatkowych imprez oraz wszystkie bieżące informacje związane z działalnością Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP znajdziecie na Facebook’u na stronie WOŚP w Sanoku.

foto: Maksymilian Drążek / WOŚP 2018 w Sanoku

źródło: materiały nadesłane

12-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)