REKLAMA
REKLAMA

ZARSZYN: 21-latka wymusiła pierwszeństwo. Osobówka wypadła z drogi (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / PODKARPACIE. W poniedziałek w Zarszynie kierująca Oplem wyjeżdżając z bocznej drogi wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym Mercedesem. Jeden z samochodów wypadł z drogi i ściął słupki. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierującą, którą uznano za sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 400 zł.

Policja otrzymała zgłoszenie w poniedziałek o 12:23. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Oplem, 21-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Mercedesem, 26-letniemu mieszkańcowi powiatu rzeszowskiego. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Jeden z nich wypadł z drogi i ścinając słupki zatrzymał się na poboczu.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawcą kolizji uznano 21-letnią kierującą. Nałożono na nią mandat w wysokości 400 zł i 6 punktów karnych.

foto: Sanok112.pl

02-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)