REKLAMA
REKLAMA

ZARSZYN: 21-latka wymusiła pierwszeństwo. Osobówka wypadła z drogi (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / PODKARPACIE. W poniedziałek w Zarszynie kierująca Oplem wyjeżdżając z bocznej drogi wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym Mercedesem. Jeden z samochodów wypadł z drogi i ściął słupki. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierującą, którą uznano za sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 400 zł.

Policja otrzymała zgłoszenie w poniedziałek o 12:23. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Oplem, 21-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Mercedesem, 26-letniemu mieszkańcowi powiatu rzeszowskiego. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Jeden z nich wypadł z drogi i ścinając słupki zatrzymał się na poboczu.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawcą kolizji uznano 21-letnią kierującą. Nałożono na nią mandat w wysokości 400 zł i 6 punktów karnych.

foto: Sanok112.pl

02-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)