REKLAMA
REKLAMA

Zawodnicy Samuraja Sanok z dwoma Pucharami Świata! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Zawodnicy Samuraj Trans San Sanok Adam Tutak oraz Miłosz Baran zdobyli w węgierskim Budapeszcie Puchar Świata w K-1 Rules! W finale Miłosz pokonał zawodnika z Izraela natomiast Adam zawodnika z Czarnogóry. To pierwsze międzynarodowe sukcesy juniorów Samuraja, jako członków kadry narodowej Polski.

Adam Tutak pokonał reprezentanta Czarnogóry Milosa Mugosę. Panowie rywalizowali w kategorii +81 kg. Z kolei Miłosz Baran walczył w kategorii – 67 kg, a w finale wygrał z zawodnikiem reprezentacji Izraela Mohammadem Ghanayimem. Obaj zawodnicy Samuraja Trans-San Sanok występowali w ramach zmagań o Puchar Świata juniorów.

Niedawno, w rozgrywanych w Sanoku mistrzostwach Polski w K-1, w tej samej formule, Tutak i Baran zaprezentowali się również bardzo dobrze i obaj sięgnęli po złote medale.

Zawody o Puchar Świata odbyły się w stolicy Węgier. Do startu zgłoszono ponad 1600 zawodników i zawodniczek z 39 krajów.

Od lewej: Adam Tutak i Miłosz Baran

źródło / foto: Samuraj Sanok

20-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)