Praca Auto Serwis
Janas Podłogi

Zawodnicy Samuraja Sanok z dwoma Pucharami Świata! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Zawodnicy Samuraj Trans San Sanok Adam Tutak oraz Miłosz Baran zdobyli w węgierskim Budapeszcie Puchar Świata w K-1 Rules! W finale Miłosz pokonał zawodnika z Izraela natomiast Adam zawodnika z Czarnogóry. To pierwsze międzynarodowe sukcesy juniorów Samuraja, jako członków kadry narodowej Polski.

Adam Tutak pokonał reprezentanta Czarnogóry Milosa Mugosę. Panowie rywalizowali w kategorii +81 kg. Z kolei Miłosz Baran walczył w kategorii – 67 kg, a w finale wygrał z zawodnikiem reprezentacji Izraela Mohammadem Ghanayimem. Obaj zawodnicy Samuraja Trans-San Sanok występowali w ramach zmagań o Puchar Świata juniorów.

Niedawno, w rozgrywanych w Sanoku mistrzostwach Polski w K-1, w tej samej formule, Tutak i Baran zaprezentowali się również bardzo dobrze i obaj sięgnęli po złote medale.

Zawody o Puchar Świata odbyły się w stolicy Węgier. Do startu zgłoszono ponad 1600 zawodników i zawodniczek z 39 krajów.

Od lewej: Adam Tutak i Miłosz Baran

źródło / foto: Samuraj Sanok