REKLAMA
REKLAMA

„Zawodnicy typują” – Zapowiedź 12 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższy poniedziałek 15 lutego o godzinie 17:00 w hali PWSZ w Sanoku ruszy kolejna odsłona zmagań w ramach Sanockiej Ligi Unihokeja. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem gier oraz opiniami zawodników na temat rywalizacji poszczególnych drużyn.

Patronem medialnym Sanockiej Ligi Unihokeja jest portal:

17:00 Meblues Floorball Legends vs Forest
18:00 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs PASS*
19:00 BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok

Janek Woźniak (FOREST)
MFL vs FOREST – W związku z tym, że często rozgrywamy ze sobą sparingi i bardzo dobrze się znamy, mecz w moim odczuciu zakończy się remisem, a do wyłonienia zwycięzcy będą potrzebne rzuty karne.

InterQ vs PASS* – Myślę, że niedźwiedzie poradzą sobie z drużyną PASS* i pewnie wygrają. Jednakże liga w tym sezonie pokazała, że jest dość wyrównana, a o punkty trzeba walczyć do samego końca. Zespół PASS* prawdopodobnie łatwo nie odda meczu o czym w ostatniej kolejce przekonała się drużyna BESCO.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – Zdecydowanie będzie to mecz walki, w którym zespół BESCO, prezentujący w tym sezonie wysoką formę, minimalnie wygra z zespołem młodych wilków.

Piotr Sokołowski (Iwoniczanka Wilki II Sanok)
MFL vs FOREST – Przewiduję bardzo wyrównaną pierwszą połowę, w której padnie 1, 2 bramki. Druga część meczu należeć będzie do drużyny MFL, która zgarnie 3 pkt.

InterQ vs PASS* – Patrząc na tabele inny wynik niż wygrana Niedźwiedzi będzie niespodzianką. Jednak PASS* w ostatnich kolejkach gra coraz lepiej i mogą pokusić się o dobry wynik.

Piotr Packanik (PASS)*
MFL vs FOREST – Według mnie są to drużyny na podobnym poziomie, jednak typuję wygraną zespołu MFL.

InterQ vs PASS* – Faworyt w tym meczu jest jeden, ale liczę że sprawimy sporą niespodziankę.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – Myślę, że zespół BESCO w ostatnim meczu złapał lekką zadyszkę, w związku z czym po wyrównanym meczu typuję wygraną Wilków.

Dariusz Dorotniak (Meblues Floorball Legends)
MFL vs FOREST – Pierwszy mecz zdecydowanie wygrała drużyna MFL 7-1 i ta drużyna jest faworytem tego spotkania. Różnica punktowa też przemawia na korzyść MFL.

InterQ vs PASS* – mój typ 6:1. Ostatnie spotkania pokazały, że drużyna PASS-u może walczyć z każdym o punkty. Jak będą w optymalnym składzie mogą pokusić się o niespodziankę.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – mój typ 2:5. Młoda drużyna Wilków radzi sobie co raz lepiej w SLU. W tym meczu powinni wygrać z drużyną BESCO, która ostatnio zaliczyła słabsze mecze.

Łukasz Żądło (InterQ Sanockie Niedźwiedzie)
MFL vs FOREST – Mecz pomiędzy najmłodszą a najstarszą stażem drużyną w SLU. Myślę, że to starcie wygra zespół MFL. Nie wolno jednak zapominać o bramkarzu Forestów, który zawsze prezentuje wysoki poziom. Jeśli jego napastnicy poprawią skuteczność drużyna MFL stanie przed ciężkim wyzwaniem.

InterQ vs PASS* – W tym meczu ewidentnie lepszą drużyną jest zespół InterQ, który znajduje się w czołówce tabeli. PASS* jednak będzie chciał się przeciwstawić naszej drużynie i zdobyć cenne 3 punkty, aby gonić rywali w tabeli. Myślę, że to my wygramy i umocnimy się w czołówce tabeli.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – Wilki będą chciały się zrehabilitować po ostatniej przegranej z InterQ i powalczą o wygraną z drużyną BESCO, aby udowodnić iż dalej liczą się w walce o czołowe lokaty w tabeli. Natomiast zawodnicy BESCO podrażnieni ostatnimi wynikami wyjdą skoncentrowani i zmobilizowani na parkiet, chociaż w obecnej formie będzie ciężko im sprawić niespodziankę.

autor: Paweł Kurkarewicz

źródło: materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa

17-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)