REKLAMA
REKLAMA

„Zawodnicy typują” – Zapowiedź 12 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższy poniedziałek 15 lutego o godzinie 17:00 w hali PWSZ w Sanoku ruszy kolejna odsłona zmagań w ramach Sanockiej Ligi Unihokeja. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem gier oraz opiniami zawodników na temat rywalizacji poszczególnych drużyn.

Patronem medialnym Sanockiej Ligi Unihokeja jest portal:

17:00 Meblues Floorball Legends vs Forest
18:00 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs PASS*
19:00 BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok

Janek Woźniak (FOREST)
MFL vs FOREST – W związku z tym, że często rozgrywamy ze sobą sparingi i bardzo dobrze się znamy, mecz w moim odczuciu zakończy się remisem, a do wyłonienia zwycięzcy będą potrzebne rzuty karne.

InterQ vs PASS* – Myślę, że niedźwiedzie poradzą sobie z drużyną PASS* i pewnie wygrają. Jednakże liga w tym sezonie pokazała, że jest dość wyrównana, a o punkty trzeba walczyć do samego końca. Zespół PASS* prawdopodobnie łatwo nie odda meczu o czym w ostatniej kolejce przekonała się drużyna BESCO.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – Zdecydowanie będzie to mecz walki, w którym zespół BESCO, prezentujący w tym sezonie wysoką formę, minimalnie wygra z zespołem młodych wilków.

Piotr Sokołowski (Iwoniczanka Wilki II Sanok)
MFL vs FOREST – Przewiduję bardzo wyrównaną pierwszą połowę, w której padnie 1, 2 bramki. Druga część meczu należeć będzie do drużyny MFL, która zgarnie 3 pkt.

InterQ vs PASS* – Patrząc na tabele inny wynik niż wygrana Niedźwiedzi będzie niespodzianką. Jednak PASS* w ostatnich kolejkach gra coraz lepiej i mogą pokusić się o dobry wynik.

Piotr Packanik (PASS)*
MFL vs FOREST – Według mnie są to drużyny na podobnym poziomie, jednak typuję wygraną zespołu MFL.

InterQ vs PASS* – Faworyt w tym meczu jest jeden, ale liczę że sprawimy sporą niespodziankę.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – Myślę, że zespół BESCO w ostatnim meczu złapał lekką zadyszkę, w związku z czym po wyrównanym meczu typuję wygraną Wilków.

Dariusz Dorotniak (Meblues Floorball Legends)
MFL vs FOREST – Pierwszy mecz zdecydowanie wygrała drużyna MFL 7-1 i ta drużyna jest faworytem tego spotkania. Różnica punktowa też przemawia na korzyść MFL.

InterQ vs PASS* – mój typ 6:1. Ostatnie spotkania pokazały, że drużyna PASS-u może walczyć z każdym o punkty. Jak będą w optymalnym składzie mogą pokusić się o niespodziankę.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – mój typ 2:5. Młoda drużyna Wilków radzi sobie co raz lepiej w SLU. W tym meczu powinni wygrać z drużyną BESCO, która ostatnio zaliczyła słabsze mecze.

Łukasz Żądło (InterQ Sanockie Niedźwiedzie)
MFL vs FOREST – Mecz pomiędzy najmłodszą a najstarszą stażem drużyną w SLU. Myślę, że to starcie wygra zespół MFL. Nie wolno jednak zapominać o bramkarzu Forestów, który zawsze prezentuje wysoki poziom. Jeśli jego napastnicy poprawią skuteczność drużyna MFL stanie przed ciężkim wyzwaniem.

InterQ vs PASS* – W tym meczu ewidentnie lepszą drużyną jest zespół InterQ, który znajduje się w czołówce tabeli. PASS* jednak będzie chciał się przeciwstawić naszej drużynie i zdobyć cenne 3 punkty, aby gonić rywali w tabeli. Myślę, że to my wygramy i umocnimy się w czołówce tabeli.

BESCO vs Iwoniczanka Wilki II Sanok – Wilki będą chciały się zrehabilitować po ostatniej przegranej z InterQ i powalczą o wygraną z drużyną BESCO, aby udowodnić iż dalej liczą się w walce o czołowe lokaty w tabeli. Natomiast zawodnicy BESCO podrażnieni ostatnimi wynikami wyjdą skoncentrowani i zmobilizowani na parkiet, chociaż w obecnej formie będzie ciężko im sprawić niespodziankę.

autor: Paweł Kurkarewicz

źródło: materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa

17-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)