REKLAMA
REKLAMA

Młodzi piłkarze zagrali dla Julka! Sanok walczy o serduszko 2-latka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku rozegrano V Turniej Noworoczny dla dzieci urodzonych w 2012 roku. W trakcie zawodów zbierano pieniądze dla 2-letniego Julka, który czeka na operację serca. Cały dochód został przeznaczony właśnie na ten cel. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Tomasza Sowy.

W trakcie turnieju można było skorzystać z wielu atrakcji, dzięki którym wspierano zbiórkę środków dla małego Julka, który czeka na operację serduszka. Cały dochód z turnieju zorganizowanego przez Akademię Piłkarską Sanok został przeznaczony na ten cel.

Turniej rozpoczął sam Julek. Był pokaz produktów Souvre i losowanie nagród wśród uczestników prezentacji. Odbyła się również licytacja koszulki Reprezentacji Polski z autografem Arkadiusza Milika przekazanej przez trenera Mariusza Sumarę i jego syna Kacpra. Można było wygrać voucher na kompleksowy serwis klimatyzacji przekazany przez Serwis Bella Auto z Sanoka. Był również Słodki Kantor – 50 Euro za 1 PLN, a także kubek z własnym nadrukiem.

foto: Tomasz Sowa

17-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)