REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: „Zawodnicy typują” – Zapowiedź 13 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Finałowe rozstrzygnięcia drugiej rundy zasadniczej w SLU już przed nami. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem meczów oraz typami i opiniami zawodników.


17:00 FOREST vs PASS*
18:00 AZS PWSZ Sanok vs Iwoniczanka Wilki II Sanok
19:00 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs Meblues Floorball Legends
Pauza: BESCO

Maciej Wojtowicz (InterQ Sanockie Niedźwiedzie)
FOREST vs PASS* – Moim zdaniem w pierwszym meczu FOREST może pokusić się o następna wygrana. Ostatnio sprawili małą niespodziankę pewnie pokonując MFL. Znając drużynę PASSa, łatwo tego meczu nie oddadzą.
PWSZ vs Wilki – W meczu po między PWSZ a wilkami ciężko wytypować faworyta. Obydwie drużyny grają dobrze i mają mocnych zawodników.

InterQ vs MFL – W ostatnim meczu zmierzymy się z MFL. Nie będzie to łatwy mecz dla nas, ale udało już nam się raz ich pokonać i mamy nadzieję że tym razem też damy radę. Niech wygra lepszy.
Tomasz Rudy (PASS*)

FOREST vs PASS* – Pierwszy mecz tej kolejki to mecz o tzw. „6”pkt . Jak widać po wygranym meczu Forestów w ostatniej kolejce, ich forma idzie w górę . Jeżeli przystąpimy do tego spotkania w optymalnym składzie to będziemy chcieli zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy. Będzie to na pewno ciężki mecz, ale wierzę że to my będziemy się cieszyć po ostatnim gwizdku sędziego. Obstawiam 5:1 dla nas.

PWSZ vs Wilki – To spotkanie mogę nazwać śmiało, meczem kolejki. Jeśli dwie ekipy przystąpią do spotkania w swoich optymalnych składach, powinniśmy mieć wspaniałe widowisko. Będzie to na pewno mecz walki i myślę że wynik rozstrzygnie się w końcówce tego spotkania a minimalnym zwycięzca będzie PWSZ. Typuję 5:4 dla studentów.

InterQ vs MFL – W tym meczu faworytem na pewno są Niedźwiedzie, którzy chcąc zająć jak najwyższe miejsce przed play-off, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów . MFL podrażnione ostatnia porażka, na pewno powalczy aby zrehabilitować się za wcześniejsze wyniki. Może być ciekawie. Na pewno będzie to mecz walki i ostrych spięć . Mój typ 6;3 Niedźwiedzie.

Karol Bil (FOREST)
FOREST vs PASS* – Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla obu stron. FOREST w ostatniej kolejce pokazał że potrafi grać i należy się go bać. Pass z kolei udowodnił, że nie należy ich lekceważyć. Wydaje mi się że mecz mogą rozstrzygnąć rzuty karne, ale finalnie to FOREST może zgarnąć komplet punktów.

PWSZ vs Wilki – To może być bardzo ciekawy i zarazem zacięty mecz. O obu drużynach wiem tyle, że grają tam bardzo dobrzy zawodnicy oraz, że żadna ze stron tak łatwo nie odda 3 punktów. Myślę że spotkanie to zakończy się wynikiem dwu bramkowej przewagi na korzyść PWSZ.

InterQ vs MFL – Wydaje mi się że spotkanie zakończy się lepiej dla zawodników InterQ, którzy zgarną 3 punkty. Jednakże nie należy lekceważyć drużyny MFL, która w tej lidze niejednokrotnie pokazała że jak chcą – to potrafią.
Rafał Zajdel (Iwoniczanka Wilki II Sanok)

FOREST vs PASS* – Myślę że będzie to ciekawy mecz. FOREST po wygranej z MFL w poprzedniej kolejce, będzie miał chrapkę na więcej. Obstawiam 4:1 dla FOREST.

PWSZ vs Wilki – Mecz z pewnością będzie zacięty. PWSZ to silny zespół, Wilki mogą mieć problem z ta drużyna. Obstawiam 5:4 dla Wilków.

InterQ vs MFL – Niedźwiedzie to na tyle dobra i doświadczona drużyna, że nie powinni mieć problemu z pokonaniem zespołu MFL. Obstawiam 5:2 dla Niedźwiedzi.

Kamil Ziemba (AZS PWSZ Sanok)
FOREST vs PASS* – Mecz teoretycznie najsłabszych drużyn rundy zasadniczej, który powinien być w mojej opinii bardzo wyrównany. FOREST w ostatnim meczu wysoko pokonał MFL. Mimo wszystko, jeśli PASS* stawi się w swoim optymalnym składzie powinni wygrać to spotkanie. Mój typ 2-5.

PWSZ vs Wilki – Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są bardzo wyrównane. Jednak jeśli chcemy utrzymać pozycje lidera musimy zdobyć komplet punktów. Typ 4-2 dla PWSZ.

InterQ vs MFL – Myślę że drużyna InterQ jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zespół MFL na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony i powalczyć o cenne punkty. Typ 7-2 dla Niedźwiedzi.
Dawid Hućko (Meblues Floorball Legends)

FOREST vs PASS* – W ostatnim spotkaniu FOREST bardzo dobrze zagrał w obronie, natomiast skuteczne kontry dały im zwycięstwo. Jeżeli Janek Woźniak w bramce zagra tak jak z nami to na pewno wygrają to spotkanie.

PWSZ vs Wilki – PWSZ w obecnej chwili w mojej opinii to najlepsza drużyna w lidze. Obstawiam 3 bramkowe zwycięstwo Tej drużyny.

InterQ vs MFL – Ciężko typuje się mecz swojej drużyny, ale patrząc na nasza grę w ostatnim meczu czyli słabą grę w obronie oraz brak skuteczności z przodu. Obstawiam 7-3 dla drużyny Niedźwiedzi.

 

autor: Paweł Kurkarewicz

źródło: materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa

25-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)