REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: „Zawodnicy typują” – Zapowiedź 13 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Finałowe rozstrzygnięcia drugiej rundy zasadniczej w SLU już przed nami. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem meczów oraz typami i opiniami zawodników.


17:00 FOREST vs PASS*
18:00 AZS PWSZ Sanok vs Iwoniczanka Wilki II Sanok
19:00 InterQ Sanockie Niedźwiedzie vs Meblues Floorball Legends
Pauza: BESCO

Maciej Wojtowicz (InterQ Sanockie Niedźwiedzie)
FOREST vs PASS* – Moim zdaniem w pierwszym meczu FOREST może pokusić się o następna wygrana. Ostatnio sprawili małą niespodziankę pewnie pokonując MFL. Znając drużynę PASSa, łatwo tego meczu nie oddadzą.
PWSZ vs Wilki – W meczu po między PWSZ a wilkami ciężko wytypować faworyta. Obydwie drużyny grają dobrze i mają mocnych zawodników.

InterQ vs MFL – W ostatnim meczu zmierzymy się z MFL. Nie będzie to łatwy mecz dla nas, ale udało już nam się raz ich pokonać i mamy nadzieję że tym razem też damy radę. Niech wygra lepszy.
Tomasz Rudy (PASS*)

FOREST vs PASS* – Pierwszy mecz tej kolejki to mecz o tzw. „6”pkt . Jak widać po wygranym meczu Forestów w ostatniej kolejce, ich forma idzie w górę . Jeżeli przystąpimy do tego spotkania w optymalnym składzie to będziemy chcieli zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy. Będzie to na pewno ciężki mecz, ale wierzę że to my będziemy się cieszyć po ostatnim gwizdku sędziego. Obstawiam 5:1 dla nas.

PWSZ vs Wilki – To spotkanie mogę nazwać śmiało, meczem kolejki. Jeśli dwie ekipy przystąpią do spotkania w swoich optymalnych składach, powinniśmy mieć wspaniałe widowisko. Będzie to na pewno mecz walki i myślę że wynik rozstrzygnie się w końcówce tego spotkania a minimalnym zwycięzca będzie PWSZ. Typuję 5:4 dla studentów.

InterQ vs MFL – W tym meczu faworytem na pewno są Niedźwiedzie, którzy chcąc zająć jak najwyższe miejsce przed play-off, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów . MFL podrażnione ostatnia porażka, na pewno powalczy aby zrehabilitować się za wcześniejsze wyniki. Może być ciekawie. Na pewno będzie to mecz walki i ostrych spięć . Mój typ 6;3 Niedźwiedzie.

Karol Bil (FOREST)
FOREST vs PASS* – Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla obu stron. FOREST w ostatniej kolejce pokazał że potrafi grać i należy się go bać. Pass z kolei udowodnił, że nie należy ich lekceważyć. Wydaje mi się że mecz mogą rozstrzygnąć rzuty karne, ale finalnie to FOREST może zgarnąć komplet punktów.

PWSZ vs Wilki – To może być bardzo ciekawy i zarazem zacięty mecz. O obu drużynach wiem tyle, że grają tam bardzo dobrzy zawodnicy oraz, że żadna ze stron tak łatwo nie odda 3 punktów. Myślę że spotkanie to zakończy się wynikiem dwu bramkowej przewagi na korzyść PWSZ.

InterQ vs MFL – Wydaje mi się że spotkanie zakończy się lepiej dla zawodników InterQ, którzy zgarną 3 punkty. Jednakże nie należy lekceważyć drużyny MFL, która w tej lidze niejednokrotnie pokazała że jak chcą – to potrafią.
Rafał Zajdel (Iwoniczanka Wilki II Sanok)

FOREST vs PASS* – Myślę że będzie to ciekawy mecz. FOREST po wygranej z MFL w poprzedniej kolejce, będzie miał chrapkę na więcej. Obstawiam 4:1 dla FOREST.

PWSZ vs Wilki – Mecz z pewnością będzie zacięty. PWSZ to silny zespół, Wilki mogą mieć problem z ta drużyna. Obstawiam 5:4 dla Wilków.

InterQ vs MFL – Niedźwiedzie to na tyle dobra i doświadczona drużyna, że nie powinni mieć problemu z pokonaniem zespołu MFL. Obstawiam 5:2 dla Niedźwiedzi.

Kamil Ziemba (AZS PWSZ Sanok)
FOREST vs PASS* – Mecz teoretycznie najsłabszych drużyn rundy zasadniczej, który powinien być w mojej opinii bardzo wyrównany. FOREST w ostatnim meczu wysoko pokonał MFL. Mimo wszystko, jeśli PASS* stawi się w swoim optymalnym składzie powinni wygrać to spotkanie. Mój typ 2-5.

PWSZ vs Wilki – Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są bardzo wyrównane. Jednak jeśli chcemy utrzymać pozycje lidera musimy zdobyć komplet punktów. Typ 4-2 dla PWSZ.

InterQ vs MFL – Myślę że drużyna InterQ jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zespół MFL na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony i powalczyć o cenne punkty. Typ 7-2 dla Niedźwiedzi.
Dawid Hućko (Meblues Floorball Legends)

FOREST vs PASS* – W ostatnim spotkaniu FOREST bardzo dobrze zagrał w obronie, natomiast skuteczne kontry dały im zwycięstwo. Jeżeli Janek Woźniak w bramce zagra tak jak z nami to na pewno wygrają to spotkanie.

PWSZ vs Wilki – PWSZ w obecnej chwili w mojej opinii to najlepsza drużyna w lidze. Obstawiam 3 bramkowe zwycięstwo Tej drużyny.

InterQ vs MFL – Ciężko typuje się mecz swojej drużyny, ale patrząc na nasza grę w ostatnim meczu czyli słabą grę w obronie oraz brak skuteczności z przodu. Obstawiam 7-3 dla drużyny Niedźwiedzi.

 

autor: Paweł Kurkarewicz

źródło: materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa

25-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)