REKLAMA
REKLAMA

Zawodnik Wilków Sanok Jakub Sujkowski powołany do kadry seniorów!

SANOK / PODKARPACIE. Zawodnik TravelPL Wilków Sanok Jakub Sujkowski został powołany na konsultacje kadry narodowej seniorów przed styczniowymi eliminacjami do Mistrzostw Świata w Unihokeju, które odbędą się w Danii. Będzie to ostatnie spotkanie reprezentacji Polski, po którym czescy trenerzy drużyny wybiorą skład na mistrzostwa świata.

Foto: Tomasz Sowa / archiwum

Trenerzy Kadry Narodowej Mężczyzn Jan Holovka i Libor Hrcek podali listę zawodników zaproszonych na konsultacje, które odbędą się w dniach 8-10 listopada w Nowym Targu. Będzie to ostatnie spotkanie reprezentacji przed styczniowymi eliminacjami do Mistrzostw Świata w Unihokeju, które odbędą się w Danii.

W składzie ekipy zwołanej na konsultacje znalazł się zawodnik TravelPL Wilków Sanok Jakub Sujkowski. Sanoczanin błyszczy formą od samego początku nowego sezonu ekstraligi. W dwóch spotkaniach zanotował 6 bramek i 4 asysty!

Kubie życzymy powodzenia w walce o skład na eliminacje do mistrzostw świata.

Przypomnijmy, że wychowanek Wilków grał już zarówno w eliminacjach (Estonia 2018), jak i w samych mistrzostwach świata (Praga 2018).

Jakub Sujkowski (z prawej) wraz z menedżerem kadry seniorów sanoczaninem Michałem Karskim (Estonia 2018). Foto: archiwum prywatne

 

Źródło: Polski Unihokej

25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)