REKLAMA
REKLAMA

Zawodnik Wilków Sanok Jakub Sujkowski powołany do kadry seniorów!

SANOK / PODKARPACIE. Zawodnik TravelPL Wilków Sanok Jakub Sujkowski został powołany na konsultacje kadry narodowej seniorów przed styczniowymi eliminacjami do Mistrzostw Świata w Unihokeju, które odbędą się w Danii. Będzie to ostatnie spotkanie reprezentacji Polski, po którym czescy trenerzy drużyny wybiorą skład na mistrzostwa świata.

Foto: Tomasz Sowa / archiwum

Trenerzy Kadry Narodowej Mężczyzn Jan Holovka i Libor Hrcek podali listę zawodników zaproszonych na konsultacje, które odbędą się w dniach 8-10 listopada w Nowym Targu. Będzie to ostatnie spotkanie reprezentacji przed styczniowymi eliminacjami do Mistrzostw Świata w Unihokeju, które odbędą się w Danii.

W składzie ekipy zwołanej na konsultacje znalazł się zawodnik TravelPL Wilków Sanok Jakub Sujkowski. Sanoczanin błyszczy formą od samego początku nowego sezonu ekstraligi. W dwóch spotkaniach zanotował 6 bramek i 4 asysty!

Kubie życzymy powodzenia w walce o skład na eliminacje do mistrzostw świata.

Przypomnijmy, że wychowanek Wilków grał już zarówno w eliminacjach (Estonia 2018), jak i w samych mistrzostwach świata (Praga 2018).

Jakub Sujkowski (z prawej) wraz z menedżerem kadry seniorów sanoczaninem Michałem Karskim (Estonia 2018). Foto: archiwum prywatne

 

Źródło: Polski Unihokej

25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)