REKLAMA
REKLAMA

Zawodnik Wilków Sanok Jakub Sujkowski powołany do kadry seniorów!

SANOK / PODKARPACIE. Zawodnik TravelPL Wilków Sanok Jakub Sujkowski został powołany na konsultacje kadry narodowej seniorów przed styczniowymi eliminacjami do Mistrzostw Świata w Unihokeju, które odbędą się w Danii. Będzie to ostatnie spotkanie reprezentacji Polski, po którym czescy trenerzy drużyny wybiorą skład na mistrzostwa świata.

Foto: Tomasz Sowa / archiwum

Trenerzy Kadry Narodowej Mężczyzn Jan Holovka i Libor Hrcek podali listę zawodników zaproszonych na konsultacje, które odbędą się w dniach 8-10 listopada w Nowym Targu. Będzie to ostatnie spotkanie reprezentacji przed styczniowymi eliminacjami do Mistrzostw Świata w Unihokeju, które odbędą się w Danii.

W składzie ekipy zwołanej na konsultacje znalazł się zawodnik TravelPL Wilków Sanok Jakub Sujkowski. Sanoczanin błyszczy formą od samego początku nowego sezonu ekstraligi. W dwóch spotkaniach zanotował 6 bramek i 4 asysty!

Kubie życzymy powodzenia w walce o skład na eliminacje do mistrzostw świata.

Przypomnijmy, że wychowanek Wilków grał już zarówno w eliminacjach (Estonia 2018), jak i w samych mistrzostwach świata (Praga 2018).

Jakub Sujkowski (z prawej) wraz z menedżerem kadry seniorów sanoczaninem Michałem Karskim (Estonia 2018). Foto: archiwum prywatne

 

Źródło: Polski Unihokej

25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)