REKLAMA
REKLAMA

Zderzyły się cztery samochody! Dwoje dzieci z obrażeniami (FOTO)

HUMNISKA / PODKARPACIE.  W poniedziałek 24 czerwca na drodze wojewódzkiej nr 887 w Humniskach doszło do groźnego zdarzenia. W zderzeniu czterech pojazdów ucierpiało dwoje dzieci i osoba dorosła.

W dniu 24.06.2019 r. o godz. 16.25 nasza jednostka została zadysponowana przez SKKP PSP BRZOZÓW do zdarzenia drogowego(wypadek czterech aut) na drodze wojewódzka nr 887 w naszej miejscowości.W wyniku zdarzenia trzy osoby (w tym dwoje dzieci) zostały poszkodowane i przetransportowane przez Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Brzozowie. Działania trwały 3 godziny – relacjonują strażacy-ochotnicy z OSP KSRG Humniska na swoim Facebooku.

Jak podaje brzozowska policja, wczoraj około godz. 16.30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Humniskach, na drodze wojewódzkiej nr 887, prowadzącej z Brzozowa do Krosna. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący audi, jadąc z Brzozowa w kierunku Turzego Pola, zatrzymał się na wysokości jednej z posesji w Humniskach z zamiarem wykonania skrętu w prawo. Za nim zatrzymał się również kierowca renaulta, ponieważ z drogi, w którą kierowca audi zamierzał wjechać wyjeżdżało drugie audi. W pewnym momencie w tył renaulta wjechał jadący od strony Brzozowa kierowca mitsubishi pajero, co spowodowało przesuniecie renaulta na stojące przed nim audi, które z kolei uderzyło w wyjeżdżające z drogi bocznej audi.

Wskutek zderzenia się czterech pojazdów trzy osoby odniosły obrażenia. Pasażerowie renault, w tym dwoje dzieci zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących. Wszyscy byli trzeźwi. Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierowali na objazdy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. Wykonane czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Siły i środki na miejscu zdarzenia: PSP JRG Brzozów (2), OSP KSRG HUMNISKA (2), Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe, Policja Brzozów (3).

źródło: OSP KSRG Humniska/Facebook

fot.OSP HUMNISKA

25-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)