REKLAMA
REKLAMA

Zderzyły się cztery samochody! Dwoje dzieci z obrażeniami (FOTO)

HUMNISKA / PODKARPACIE.  W poniedziałek 24 czerwca na drodze wojewódzkiej nr 887 w Humniskach doszło do groźnego zdarzenia. W zderzeniu czterech pojazdów ucierpiało dwoje dzieci i osoba dorosła.

W dniu 24.06.2019 r. o godz. 16.25 nasza jednostka została zadysponowana przez SKKP PSP BRZOZÓW do zdarzenia drogowego(wypadek czterech aut) na drodze wojewódzka nr 887 w naszej miejscowości.W wyniku zdarzenia trzy osoby (w tym dwoje dzieci) zostały poszkodowane i przetransportowane przez Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Brzozowie. Działania trwały 3 godziny – relacjonują strażacy-ochotnicy z OSP KSRG Humniska na swoim Facebooku.

Jak podaje brzozowska policja, wczoraj około godz. 16.30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Humniskach, na drodze wojewódzkiej nr 887, prowadzącej z Brzozowa do Krosna. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący audi, jadąc z Brzozowa w kierunku Turzego Pola, zatrzymał się na wysokości jednej z posesji w Humniskach z zamiarem wykonania skrętu w prawo. Za nim zatrzymał się również kierowca renaulta, ponieważ z drogi, w którą kierowca audi zamierzał wjechać wyjeżdżało drugie audi. W pewnym momencie w tył renaulta wjechał jadący od strony Brzozowa kierowca mitsubishi pajero, co spowodowało przesuniecie renaulta na stojące przed nim audi, które z kolei uderzyło w wyjeżdżające z drogi bocznej audi.

Wskutek zderzenia się czterech pojazdów trzy osoby odniosły obrażenia. Pasażerowie renault, w tym dwoje dzieci zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących. Wszyscy byli trzeźwi. Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierowali na objazdy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. Wykonane czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Siły i środki na miejscu zdarzenia: PSP JRG Brzozów (2), OSP KSRG HUMNISKA (2), Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe, Policja Brzozów (3).

źródło: OSP KSRG Humniska/Facebook

fot.OSP HUMNISKA

25-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)