REKLAMA
REKLAMA

Ze Śląska w Bieszczady i z powrotem. Razem z TravelPL! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Ze Śląska w Bieszczady i z powrotem. Razem z TravelPL! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wakacje to dla wielu idealny czas na podróże po wyjątkowych zakątkach Polski. Jednym z nich są bez wątpienia piękne i urokliwe Bieszczady. Dla wszystkich miłośników wypoczynku w górach czy nad Jeziorem Solińskim TravelPL przygotował atrakcyjną ofertę. Kurs łączący Bieszczady ze Śląskiem to odpowiedź na oczekiwania turystów, ale także studentów załatwiających sprawy w małopolskich czy śląskich uczelniach lub po prostu osób podróżujących w tamtym kierunku. Wszystko w komfortowych warunkach, dzięki nowoczesnym autobusom.

Bytom – Katowice – Kraków – Polańczyk – Ustrzyki Górne

Czyli wspaniała podróż w jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Bez dwóch zdań, Jezioro Solińskie, a także wyjątkowy charakter Bieszczadów plasuję tę część kraju w gronie najciekawszych i najpopularniejszych kierunków urlopowych. Oferta TravelPL to znakomita odpowiedź na oczekiwania podróżnych. Z Bytomia wyjeżdżamy w Bieszczady o 8:10, a w Ustrzykach Górnych jesteśmy o 17:19. Po drodze mamy możliwość zwiedzania urokliwych bieszczadzkich miejscowości jak choćby: Wetlina, Smerek, Kalnica, Cisna, Terka, Bukowiec, Polańczyk i Solina.

Ustrzyki Górne – Polańczyk – Kraków – Katowice – Bytom

Kurs TravelPL rozpoczyna się każdego dnia wakacji w Ustrzykach Górnych o 7:30. Jedziemy między innymi przez Zagórz i Sanok, a także Rymanów-Zdrój i Iwonicz-Zdrój. Później Krosno, Kraków, Katowice, a punktualnie o 17:03 Bytom.

Drugi z kursów z Ustrzyk Górnych tym razem do Krakowa wyjeżdża z Bieszczadów o 17:40, a u celu jest 5 minut po północy. Autobus wyrusza w drogę powrotną do Ustrzyk 15 minut później.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY DOSTĘPNY JEST TUTAJ – KLIKNIJ

Warto zaznaczyć, że również poza sezonem urlopowym, TravelPL oferuje regularny kurs na linii Polańczyk – Bytom i Bytom – Polańczyk.

źródło: Red., materiały nadesłane

Tekst sponsorowany

13-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook