REKLAMA
REKLAMA

Zespół mażoretek VIVID z Jaćmierza znowu na podium! (FOTO)

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. 30 marca miał miejsce X Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „ZŁOTY GRYF” w Dębicy.

Grupa juniorek z zespołu VIVID wywalczyła „BRĄZOWY GRYF” plasując się na III miejscu, a kapitanka Oliwia Niemiec jako jedna z trzech docenionych spośród setek uczestników, sięgnęła po indywidualne WYRÓŻNIENIE.

Mażoretki z Jaćmierza rywalizowały z zespołami z dużych, w większości miejskich ośrodków kulturalnych. Poziom występów wszystkich grup był bardzo wysoki, a kategoria, w której przyszło im konkurować, wymagająca. Dziewczęta zaprezentowały się z tańcem mażoretkowym w kategorii, w której można było zobaczyć różne formy taneczne, tj. taniec współczesny, teatralny, hip hop, jazz i inne.

Mażoretki z Jaćmierza wystawiły dwie grupy do zmagań konkursowych: kadetki MINI VIVID i juniorki VIVID. Pomimo olbrzymiej konkurencji, jury spośród kilkudziesięciu zespołów wskazało juniorki VIVID jako zdobywcę „BRĄZOWEGO GRYFU”.

Sukcesy mażoretek z Jaćmierza nie byłyby możliwe bez wytrwałej pracy i opieki instruktorki Pauliny Baran i Lucyny Najsarek. Jednak częste i dalekie wyjazdy na prestiżowe konkursy nie miałyby miejsca bez zaangażowania Dariusza Pisuli – prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaćmierzu, przy której funkcjonuje zespół. Jest to człowiek, który doskonale rozumie potrzebę rozwoju kulturalnego, promuje dziecięce i młodzieżowe talenty, służy radą i pomocą, a przede wszystkim wspiera finansowo.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

materiały nadesłane

01-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)