REKLAMA
REKLAMA

Zostali zatrzymani do kontroli drogowej. Mieli amfetaminę

KROSNO / PODKARPACIE. Dwaj mieszkańcy Leska odpowiedzą na posiadanie narkotyków. Policjanci, podczas kontroli drogowej, znaleźli przy nich amfetaminę. Mężczyźni zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im do trzech lat wiezienia.

W piątek około godz. 23, na ul. Sienkiewicza w Krośnie, policjanci zatrzymali do kontroli opla vectrę, którego kierujący nie zastosował się do znaku „zakaz ruchu”. Pojazdem podróżowało trzech mieszkańców Leska. Mężczyźni zachowywali się nerwowo. Podczas szczegółowej kontroli okazało się, że dwóch z nich posiada zabronione substancje.

21-letni kierowca opla miał przy sobie 34 gramy amfetaminy, a jego 29-letni pasażer blisko 50 gramów tego samego narkotyku. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo podejrzanym grozi do trzech lat więzienia.

Trzeci z podróżujących oplem nie posiadał przy sobie żadnych zabronionych substancji i po wylegitymowaniu został zwolniony.

foto: archiwum KPP Jasło

 

Źródło: KMP Krosno

08-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)