REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Pościg i dachowanie w rowie. Kierowca poszukiwany

SMEREK / PODKARPACIE. 27 września funkcjonariusze Straży Granicznej z Wetliny, podczas pościgu zatrzymali poszukiwanego przez Policję 29-letniego obywatela RP. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej podjął nieudolną próbę ucieczki, która skończyła się dachowaniem w pobliskim rowie.

Podczas kontroli drogowej w miejscowości Smerek (pow. leski) patrol Straży Granicznej zatrzymał pojazd na warszawskich numerach rejestracyjnych. W pojeździe oprócz kierowcy podróżowała młoda kobieta. W trakcie sprawdzania dokumentów, kierowca nagle odpalił samochód i z impetem ruszył z miejsca kontroli. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli pościg. Ucieczka nie trwała długo. Po około 200 metrach samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Mundurowi szybko zabezpieczyli miejsce wypadku i wezwali służby ratownicze.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Po zakończeniu sprawdzeń okazało się, że 29-letni kierowca, mieszkaniec Warszawy jest poszukiwany w celu odbycia kary dwóch lat pozbawiania wolności. Mężczyzna został zatrzymany i zostanie doprowadzony do najbliższego zakładu karnego.

BiOSG

28-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)