REKLAMA
REKLAMA

BUDŻET SANOKA: „Wyznacza nowe kierunki działania i strategię rozwoju” (VIDEO)

BUDŻET SANOKA: „Wyznacza nowe kierunki działania i strategię rozwoju” (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W połowie stycznia radni Sanoka przyjęli budżet miasta Sanoka na rok 2020. Co się na niego składa? Posłuchajcie wystąpień burmistrza Tomasza Matuszewskiego oraz skarbnika Bogdana Florka. 

– Każdy budżet tworzony przez samorząd jest konsekwencją wcześniejszych ustaleń i działań. Budżet na rok 2020 jest budżetem, który z jednej strony kończy pewne zadania, lecz z drugiej strony wyznacza nowe kierunki działania i strategie rozwoju. (…) Priorytetem wśród zadań inwestycyjnych są działania, które otrzymały lub mogą otrzymać dofinansowanie zewnętrzne – mówił podczas sesji Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka.

W głosowaniu nad budżetem wzięło udział 18 radnych. 15 obecnych było „za” jego przyjęciem: Maciej Drwięga, Ryszard Karaczkowski, Zofia Kordela-Borczyk, Piotr Kot, Wanda Kot, Grzegorz Kozak, Teresa Lisowska, Bogusława Małek, Grażyna Rogowska-Chęć, Andrzej Romaniak, Adam Ryniak, Katarzyna Sieradzka, Henryka Tymoczko, Radosław Wituszyński, Beata Wróbel. Przeciw budżetowi zagłosowali: Roman Babiak i Jakub Osika. Od głosu wstrzymał się Łukasz Radożycki. W sesji nie wzięli udziału: Agnieszka Kornecka-Mitadis, Adam Kornecki, Sławomir Millicz.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Budżet Sanoka przyjęty: – Znaczne „wyhamowanie” inwestycji

24-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)