REKLAMA
REKLAMA

Był wyczerpany. Nie mógł poruszać się o własnych siłach

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Rewiru Dzielnicowych w Ustrzykach Dolnych, 65-letni mężczyzna w porę trafił do szpitala. Mieszkaniec Teleśnicy, który mieszka samotnie, był wyczerpany i nie mógł poruszać się o własnych siłach.

W służbie dzielnicowego liczy się otwartość, kompetencje, radzenie sobie w sytuacjach trudnych oraz podejmowanie skutecznych i trafnych decyzji. Właśnie takimi cechami i umiejętnościami wykazali się dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych w Ustrzykach Dolnych, którzy pomogli 65-letniemu mężczyźnie i wezwali do niego pogotowie.

W piątek policjanci realizowali swoje zadania w miejscowości Teleśnica. Funkcjonariusze odwiedzili samotnie mieszkającego starszego mężczyznę w jego domu. Dzielnicowi od razu zauważyli, że 65-latek wymaga przewiezienia do szpitala. Mężczyzna nie mógł poruszać się o własnych siłach, był bardzo wycieńczony. Policjanci wezwali pogotowie. 65-latek został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Policjanci przypominają, że zima to trudny czas dla osób zmagających się z bezdomnością, ale też dla tych, których nie stać na zapewnienie sobie godnych warunków do życia. Apelujemy o niepozostawanie obojętnym na ich los.

KPP Ustrzyki Dolne

24-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)