REKLAMA
REKLAMA

Był wyczerpany. Nie mógł poruszać się o własnych siłach

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Rewiru Dzielnicowych w Ustrzykach Dolnych, 65-letni mężczyzna w porę trafił do szpitala. Mieszkaniec Teleśnicy, który mieszka samotnie, był wyczerpany i nie mógł poruszać się o własnych siłach.

W służbie dzielnicowego liczy się otwartość, kompetencje, radzenie sobie w sytuacjach trudnych oraz podejmowanie skutecznych i trafnych decyzji. Właśnie takimi cechami i umiejętnościami wykazali się dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych w Ustrzykach Dolnych, którzy pomogli 65-letniemu mężczyźnie i wezwali do niego pogotowie.

W piątek policjanci realizowali swoje zadania w miejscowości Teleśnica. Funkcjonariusze odwiedzili samotnie mieszkającego starszego mężczyznę w jego domu. Dzielnicowi od razu zauważyli, że 65-latek wymaga przewiezienia do szpitala. Mężczyzna nie mógł poruszać się o własnych siłach, był bardzo wycieńczony. Policjanci wezwali pogotowie. 65-latek został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Policjanci przypominają, że zima to trudny czas dla osób zmagających się z bezdomnością, ale też dla tych, których nie stać na zapewnienie sobie godnych warunków do życia. Apelujemy o niepozostawanie obojętnym na ich los.

KPP Ustrzyki Dolne

24-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)