REKLAMA
REKLAMA

Czołówka osobówek. Dwie osoby w szpitalu (FOTO)

Brzozowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (31 maja) w Turzym Polu, gdzie czołowo zderzył się seat z peugeotem. W wyniku zderzenia, kierująca peugeotem i pasażer seata trafili do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 19, w Turzym Polu, na drodze wojewódzkiej, relacji Brzozów-Krosno.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem, 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc w kierunku Humnisk, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się jadącym z przeciwka peugeotem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Oboje byli trzeźwi.

Na wskutek zderzenia, kierująca peugeotem i pasażer seata zostali ranni i karetką pogotowia przetransportowano ich do szpitala.

Na tym odcinku droga była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

01-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)