REKLAMA
REKLAMA

Dachowanie toyoty. Kierowca i pasażer uciekli z miejsca zdarzenia

W piątek policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Kierowca jechał przez miejscowość Moczary, po czym dachował samochodem i razem ze swoim pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia. Mężczyźni, podróżujący toyotą byli nietrzeźwi.

O dachowaniu pojazdu osobowego w miejscowości Moczary, dyżurny ustrzyckiej policji został powiadomiony w piątek po godzinie 18. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, w pojeździe nie było nikogo. Funkcjonariusze zaczęli szukać osób. Policjanci po chwili odnaleźli kierowcę i pasażera na terenie miejscowości. Badanie stanu trzeźwości 31-letniego kierowcy wykazało, blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie, a jego 58-letni kolega miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dodatkowo kierowca nie posiadał uprawnień oraz miał orzeczony dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 31- latek już usłyszał zarzuty.

KPP Ustrzyki Dolne

02-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)