REKLAMA
REKLAMA

Dzień Kobiet w VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. Warsztaty stylistyczne z Karoliną Szczepanik, bezpłatne zabiegi kosmetyczne z markami Douglas i Golden Rose, a także liczne nagrody i upominki – te i inne atrakcje czekać będą na wszystkie panie, które 7 marca odwiedzą VIVO! Krosno. Z darmowych usług i porad będzie można skorzystać na Placu Centralnym w godz. 13.00-18.00.

W Dzień Kobiet każda z pań powinna czuć się niezwykle kobieco i wyjątkowo. Z tej okazji VIVO! Krosno przygotowało w dniu 7 marca moc atrakcji dla wszystkich swoich klientek.

Na panie czekać będą m.in. warsztaty stylistyczne z ekspertką modową – Karoliną Szczepanik. Podczas zajęć profesjonalny kreator wizerunku podpowie klientkom VIVO!:

  • jak działa kolor i jak ważne jest jego dobre dobranie?
  • jak świadomie zbudować strojem swój styl?
  • jaką mam sylwetkę i jak cieszyć się z tego co mam?
  • jak znaleźć swój styl i gdzie go szukać?

Podczas warsztatów panie poznają także najnowsze trendy w modzie. Stylistka będzie także odpowiadać na najbardziej nurtujące pytania.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 13.30 a każda seria warsztatów potrwa około 45 minut.

Godziny rozpoczęcia warsztatów znajdują się na stronie www.vivo-krosno.pl

Na warsztaty nie obwiązuje wcześniejsza rezerwacja.

W dniu 7 marca w VIVO! Krosno pojawi się także Strefa Urody przygotowana przez marki Douglas i Golden Rose. Na wszystkie panie czekać tu będą bezpłatne zabiegi kosmetyczne oraz porady
z zakresu pielęgnacji i makijażu.

To nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy wydarzenia przygotowali tego dnia. Kobiety odwiedzające Strefę Urody otrzymają wiele upominków a także będą miały szansę na wygranie wyjątkowych nagród przygotowanych przez Partnerów wydarzenia – Pałac Polanka w Krośnie oraz Kino Helios. Do wygrania są:

  • vouchery zawierające wstęp do strefy Spa & Welness w Pałacu Polanka w Krośnie,
  • romantyczna kolacja we dwoje w Pałacu Polanka w Krośnie,
  • bilety na pozytywne seanse w Kinie Helios.

Dzień Kobiet w VIVO! Krosno poprowadzi ceniona wizażystka i stylistka – Paulina Popek.

– Każda kobieta zasługuje na chwilę relaksu i wytchnienia, zwłaszcza w dniu swojego święta. 7 marca zapraszamy do naszego centrum handlowego wszystkie panie, które marzą o oryginalnym makijażu czy odświeżeniu wizerunku. W specjalnie przygotowanej na Dzień Kobiet bezpłatnej strefie panie będą mogły skorzystać z wielu stanowisk i usług stworzonych z myślą o nich – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!


Dzięki zaoferowanej pod jednym dachem szerokiej ofercie VIVO! Krosno stało się centralnym punktem na mapie zakupowej, jak i rozrywkowej w regionie. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ulicy Bieszczadzkiej, tuż obok Urzędu Starostwa Powiatowego. Łączny zasięg centrum określa się na 350 000 osób, w tym również tych przyjeżdżających z miejscowości przygranicznych po stronie słowackiej. Niezwykle korzystne połączenia komunikacyjne sprawiają, że centrum handlowe jest szybko i łatwo dostępne zarówno z centrum miasta, jak i okolic. Prawie 70 krajowych i międzynarodowych najemców jest obecnych na ponad 21 000 m kw. VIVO! Krosno. Wśród nich są m.in. H&M, Media Markt, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, FRAC, Pepco, JYSK, Deichmann, CCC, Martes Sport i Rossmann. Centrum handlowe posiada również kino i około 700 miejsc parkingowych.

materiały nadesłane
tekst sponsorowany
28-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook