REKLAMA
REKLAMA

Grupa Hilding Anders – specjaliści w dziedzinie produkcji łóżek i materacy

Bóle głowy, wady postawy, dolegliwości kręgosłupa, problemy z krążeniem, zmęczenie, drętwienie kończyn – to tylko niektóre ze skutków, które może nieść ze sobą wybór nieodpowiedniego materaca. Szczególnie mocno odczują je klienci z niektórych grup. Chodzi między innymi o dzieci, osoby z dużą wagą, alergików czy pary.

Z tego, jak różne mogą być nasze potrzeby oraz upodobania dobrze zdają sobie sprawę specjaliści szwedzkiej firmy Hilding Anders. By zapewnić komfortowy sen wszystkim klientom, stworzyli szeroką gamę materaców. Znajdziesz w nich nowoczesne rozwiązania, takie jak konstrukcja kieszeniowa czy specjalne rodzaje pianek. Dzięki nim spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i świetnie sprawdzają się jako materace dla par.

Hilding Anders. Materace dziecięce

Rozwijający się dziecięcy kręgosłup potrzebuje specjalnego wsparcia. Materace dla najmłodszych członków rodzinny powinny idealnie dostosowywać się do kształtu ciała i zapewniać optymalne podparcie na całej jego długości. Nie bez znaczenia są też kwestie higieniczne. Dzieci nie tylko brudzą, ale są też szczególnie wrażliwe na roztocze, kurz, bakterie i pleśnie. Dlatego ważny jest zdejmowany i łatwy do wyprania pokrowiec.

Wszystkie te wymagania spełniają materace dziecięce Hilding. Przykład? Choćby model Hilding Safety Smyk, który wykonano ze specjalnej antybakteryjnej pianki o dużych możliwościach wentylacji. Boki materaca są nieco podwyższone, co zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko skulania się malucha. Posiada on zdejmowany pokrowiec, który można prać w 60 stopniach.

Hilding Anders. Materace dla alergików

Obniżoną odporność na chorobotwórcze drobnoustroje mają też alergicy. Poza tym mogą reagować na uczulenie w zetknięciu z niektórymi materiałami używanymi do produkcji materaców. Chodzi tu przede wszystkim o naturalne surowce, na czele z włóknem kokosowym i łuską gryki. Materac powinien też pozwalać na swobodny obieg powietrza. Więcej informacji na temat ich doboru znajdziesz w poradniku Materace antyalergiczne – jaki materac dla alergika.

Dobrym wyborem dla alergików będzie między innymi model Hilding Latino. Jest wykonany z dwóch warstw pianki – wysokoelastycznej oraz lateksowej. Oba materiały nie tylko nie uczulają, ale też zapewniają optymalny przepływ powietrza i nie stwarzają warunków do rozwoju bakterii, grzybów i roztoczy.

Grupa Hilding Anders – specjaliści w dziedzinie produkcji łóżek i materacy

Hilding Anders. Materace podwójne

Spore problemy mogą też pojawić się, gdy chodzi o materac dla pary. Szczególnie duże okażą się zaś, kiedy między partnerami istnieje duża różnica wagi ciała. W takich przypadkach warto wybierać modele z pianką termoelastyczną, która świetnie dopasowuje się do kształtu ciała każdego z nich.

Jeśli przynajmniej jeden z partnerów waży naprawdę dużo, warto zaś rozważyć wybór materaca kieszeniowego. Dzięki tekstylnym torebkom (kieszeniom), w których ukryte są sprężyny, każda z nich pracuje niezależnie. Dzięki temu materac nie zapada się pod ciałem cięższej osoby, zapewniając wygodę każdemu z użytkowników. Odseparowanie sprężyn sprawia też, że te nie skrzypią podczas ruchów.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

materiały nadesłane
tekst sponsorowany
01-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook