REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Poważna kontuzja „Fryzjera” (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. – Rano mamy zajęcia ogólnorozwojowe m.in. siłownia lub sala gimnastyczna potem trenujemy na lodzie i wieczorem drugi raz. Mamy napięty program, czeka nas bardzo dużo ciężkiej pracy. Jest to bardzo młoda drużyna, ale chłopcy są zaangażowani co widać było na pierwszym treningu. Dzisiaj mieliśmy cztery formacje, oprócz tego trzech przebywało na zgrupowaniu U20 oraz kontuzjowany jest Marek Strzyżowski – mówi Marek Ziętara, trener STS Sanok.

Na pewno przez około trzy tygodnie nie będzie w treningach uczestniczył Marek Strzyżowski. Doświadczony napastnik ma szynę na ręce po pęknięciu kości promieniowej ręki. – Na piątkowym treningu na sucho nogi mi podjechały i usiadłem sobie na nadgarstku. Niestety po badaniach okazało się, że jest pęknięty. Mam nadzieje, że szybko dojdę do zdrowia – powiedział „Fryzjer”.

W przyszłym tygodniu do drużyny mają dołączyć nowi zawodnicy.

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

Na pierwszym treningu STS Sanok pojawili się:

Bramkarze: Patrik Spěšný, Kacper Wojciechowski.

Obrońcy: Bogusław Rąpała, Kamil Olearczyk, Tomasz Skokan, Hubert Demkowicz, Bartosz Florczak, Karol Biłas, Jauhienij Kamienieu, Tymoteusz Glazer.

Napastnicy: Marcin Biały, Mateusz Wilusz, Konrad Filipek, Maciej Witan, Szymon Dobosz, Damian Ginda, Szymon Fus, Łukasz Łyko, Adrian Dusznik, Jakub Szałajko, Jakub Bukowski.

źródło: hokej.net
foto: Tomasz Sowa

04-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)