REKLAMA
REKLAMA

Jakie są tendencje na rynku pracy w Nowym Sączu?

Rynek pracy w dobie epidemii COVID-19 ulega nieustannym zmianom. Przetasowania, związane z ogólnoświatowym kryzysem dotykają bezpośrednio i pośrednio wielu branż. Jak sytuacja zawodowa przedstawia się na rynku pracy w południowej Małopolsce? Sprawdź, na jakich stanowiskach jest zapotrzebowanie na pracowników, mimo panującej epidemii. Czy zarobki na tych stanowiskach pozwolą Ci przetrwać i utrzymać się? Praca na etat w Nowym Sączu dla pracowników fizycznych i specjalistów jest, jednak na rynku pracy, osłabionym skutkami epidemii widać wyraźne wyhamowanie.

Praca Nowy Sącz – pracownicy fizyczni, poszukiwani przez pracodawców

Czy w dobie epidemii oczekiwania przyszłych pracowników spadły? Tak, rynek pracy wymusił wiele tendencji spadkowych. Obecnie pracodawcy oferują pracę na stanowisku magazyniera, operatora wózków widłowych lub pakowacza, a wynagrodzenie podstawowe dla nowego pracownika (około 2600 zł netto) można zwiększyć, pracując w weekendy lub nabywając dodatkowe umiejętności, potwierdzone certyfikatami. Znajdź pracę dodatkową w Nowym Sączu w branży handlowej (zwłaszcza związanej z przemysłem spożywczym oraz zakupami przez Internet) lub w sektorze budownictwa. Tutaj skutki kryzysu (budownictwo dla inwestorów prywatnych) są najmniej odczuwalne. Praca w Nowym Sączu u dewelopera lub w firmie remontowo – budowlanej jest dostępna również dla osób, które poszukują pracy za granicą. Jeśli jednak wolisz pracować w Polsce, sprawdź dział z ogłoszeniami o pracę lokalnie: praca Nowy Sącz.

Musisz się przekwalifikować? Sprawdź, jakich pracowników wykwalifikowanych potrzeba w Nowym Sączu

Jesteś pracownikiem umysłowym, który w dobie COVID-19 musi pomyśleć o zmianie pracy lub pracy zdalnej w Nowym Sączu? Zostań specjalistą z e-commerce lub programistą. Na E-Commerce Content Specialist jest ogromne zapotrzebowanie. Możesz zajmować się redagowaniem stron, opisami produktów lub tworzeniem bloga firmowego. Wiele firm rozwija swoją internetową stronę działalności, przenosząc koncentrację działań do sieci. IT jest dziedziną, która potrzebuje specjalistów, dlatego wybierz zawód z przyszłością. Praca zdalna w Nowym Sączu dla specjalistów z branży IT to duża część ogłoszeń dla poszukujących zatrudnienia. Jeżeli nie masz podstaw wykształcenia informatycznego, możesz pójść w kierunku telefonicznej obsługi klienta lub wyszkolić się w zakresie programowania i grafiki. Pracodawcy potrzebują specjalistów, znających specyfikę danej branż oraz perfekcyjnie władają językami obcymi. To coś dla Ciebie. Wpasuj się w nowe wymagania pracodawców i bądź elastyczny, a znalezienie pracy w Nowym Sączu będzie możliwe.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

31-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook