REKLAMA
REKLAMA

Jest praca w państwowej instytucji!

Podkarpacka KAS oferuje kolejne miejsca pracy w woj. podkarpackim. Trwają nabory do jednostek KAS w Rzeszowie, Jarosławiu, Przemyślu, Kolbuszowej, Dębicy i Strzyżowie. To szansa na pracę w korpusie służby cywilnej.

Krajowa Administracja Skarbowa ogłosiła kilkanaście kolejnych naborów do pracy w jednostkach KAS w woj. podkarpackim.

Ogłoszone nabory dotyczą różnych stanowisk np. referent, starszy referent, starszy ekspert skarbowy, młodszy księgowy czy radca prawny. Kandydaci, którzy pozytywnie zakończą rekrutację, znajdą zatrudnienie w urzędach skarbowych w Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Strzyżowie, Dębicy a także w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu.

Oferowane miejsca pracy dotyczą zadań realizowanych m.in. w zakresie ewidencji podatników i płatników, spraw związanych z egzekucją administracyjną, spraw wierzycielskich, analitycznych i sprawdzających, w zakresie rachunkowości podatkowej czy obsługi prawnej.

Warunki pracy, zakres zadań, niezbędne wymagania oraz terminy i miejsce składania dokumentów zawarte są w poszczególnych ogłoszeniach dostępnych w Biuletynie Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie pod adresem www.podkarpackie.kas.gov.pl (zakładka Ogłoszenia/nabór).

Przypominamy, że do końca sierpnia br. można także składać podania do pracy w Służbie Celno- Skarbowej w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu KAS w Korczowej, Medyce i w Krościenku, Krośnie, Dębicy, Przemyślu i w Rzeszowie.

mł. asp. Edyta Chabowska
rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

27-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)