REKLAMA
REKLAMA

Klub z Sanoka apeluje do kibiców!

SANOK / PODKARPACIE. Po ostrzeżeniu od miejscowego Sanepidu Klub Ciarko STS Sanok informuje, że na bieżąco współpracuje i stosuje się do zaleceń instytucji do tego wyznaczonych. Prezes Michał Radwański apeluje do kibiców o przestrzeganie reżimu sanitarnego podczas meczów hokejowych.

– Prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad walki z COVID-19. Klub wyposażył całe lodowisko dzięki firmie Impeco w dozowniki z płynem antybakteryjnym. Współpracujemy z MOSiRem aby postępować zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów – wyjaśnia prezes Michał Radwański.

– Ostrzegamy, że nie przestrzeganie zasad sanitarnych może skutkować zamknięciem lodowiska. Dlatego apelujemy, aby kibice podczas meczów nosili maseczki i zajmowali miejsca zgodnie z rozporządzeniem sanepidu tzw. szachownicę czyli zajęte może być co drugie miejsce w Arenie Sanok – dodaje prezes Radwański.

Od niedzielnego spotkania będą wzmożone działania ochrony aby przestrzegać zasady noszenia maseczek podczas meczów w Arenie Sanok oraz zajmowania co drugiego miejsca na trybunach. Klub oznaczy miejsca (X), które będą wyłączone z użytkowania.

źródło: hokej.net
foto: Tomasz Sowa

27-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)