REKLAMA
REKLAMA

Kolejne boisko piłkarskie zdewastowane! Ogromne straty dla klubu… (ZDJĘCIA)

SROGÓW GÓRNY / PODKARPACIE. Kolejny skandaliczny akt wandalizmu na boisku piłkarskim w miejscowości pod Sanokiem. Po dewastacji płyty boiska w Płowcach, do której doszło na przełomie miesiąca, tym razem o ludzkiej nieodpowiedzialności przekonali się w Srogowie Górnym, gdzie w weekend ktoś urządził sobie z murawy, tor do driftowania…

Tak wygląda płyta naszego stadionu w dniu dzisiejszym. Ktoś, komu brakuje wielu szarych komórek w mózgu postanowił zniszczyć pracę i społeczne zaangażowanie wielu ludzi. Zarząd klubu zwraca się z prośbą o informację, jeżeli ktoś widział to zdarzenie lub w jakikolwiek sposób może pomóc we wskazaniu sprawcy lub sprawców tego wandalizmu. Na policję już sprawa została zagłoszona – czytamy w komunikacie klubu SKS Pogórze Srogów Górny.

Chwila zabawy dla nieodpowiedzialnych sprawców może słono kosztować mały klub spod Sanoka. Renowacja płyty boiska po takich zniszczeniach, to co najmniej kilka tysięcy złotych. Tyle samo, ile wynosi dotacja na cały sezon działalności.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do ustalenia sprawców tego aktu wandalizmu, proszony jest o kontakt z władzami klubu.

O zdarzeniu w Płowcach pisaliśmy TUTAJ: PŁOWCE/STRÓŻE MAŁE: Driftował po boisku piłkarskim! Szukamy sprawcy! (FOTO)

źródło: Red., SKS Pogórze Srogów Górny / Fb

16-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)