REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA: Wójt gminy zniesmaczony. Rzecznik mija się z prawdą

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Wójt Gminy Komańcza, zaprzecza twierdzeniom Michała Wrzosek, rzecznika prasowego firmy BUDIMEX ujawnionych na portalu esanok.pl, w artykule pt. „BUDIMEX buduje gazociąg, a ludzie toną w błocie. Straszą zablokowaniem dróg (ZDJĘCIA)”.

Jak wynika z treści wskazywanego wyżej materiału prasowego Michał Wrzosek miał przypomnieć, że „firma BUDIMEX realizuje na terenie gminy Komańcza dwa programy pomocowe”, a ich beneficjentami jest „szkoła podstawowa” i „Straż Pożarna”.

Na dzień dzisiejszy Gmina Komańcza nie otrzymuje od firmy BUDIMEX żadnej pomocy, niezależnie od jej formy, której celem było by wsparcie szkoły podstawowej lub jednostki Straży Pożarnej.

Wójt Gminy Komańcza jest zniesmaczony faktem, że w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy BUDIMEX, w obliczu problemów jakie dotykają mieszkańców Gminy  Komańcza, opisanych w przedmiotowym artykule, pracownik firmy BUDIMEX w swoich oświadczeniach mija się z prawdą. Takie działanie jest nie do zaakceptowania.

materiały nadesłane
UG Komańcza


„BUDIMEX buduje gazociąg, a ludzie toną w błocie. Straszą zablokowaniem dróg (ZDJĘCIA)”.

16-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)