REKLAMA
REKLAMA

KONKURS! Wiemy kto wygrał wejściówki do kina!

SANOK / PODKARPACIE. Wybieracie się do kina? Świetnie się składa! Mamy dla Was podwójne zaproszenia do kina! Sprawdź, jak je wygrać!

A oto lista zwycięzców,którym udało się zdobyć podwójne wejściówki do kina SDK:

  • Natalia Szaro – na film Psy 3. W imię zasad;

  • Katarzyna Morawska – na film Judy

  • Anna Wujcik – na film Osierocony Brooklyn

GRATULUJEMY! 

 

Psy 3. W imię zasad

Gatunek: sensacyjny
Czas: 126 min.
Gatunek: sensacyjny
Dystrybutor filmu: Kino Świat
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Scenariusz: Władysław Pasikowski
Obsada: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński

24.01.2020 godz. 20.00
25.01.2020 godz. 15.30, 20.45
26.01.2020 godz. 15.30, 20.45
28.01.2020 godz. 19.30
29.01.2020 godz. 19.30
30.01.2020 godz. 19.30

Kasa czynna: w dni powszednie od 15.00 do godziny ostatniego seansu  soboty i niedziele – godzinę przed pierwszym seansem

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

 

Osierocony Brooklyn

Czas trwania: 144 min.
Produkcja: USA , 2019
Gatunek: kryminał / dramat
Reżyseria: Edward Norton
Scenariusz: Edward Norton
Obsada: Edward Norton, Bruce Willis, Gugu Mbatha-Raw, Willem Dafoe, Alec Baldwin, Cherry Jones

24.01.2020 godz. 17.15
25.01.2020 godz. 18.00
26.01.2020 godz. 18.00

Kasa czynna: w dni powszednie od 15.00 do godziny ostatniego seansu soboty i niedziele – godzinę przed pierwszym seansem

Film Osierocony Brooklyn, którego akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku w Nowym Jorku, opowiada historię Lionela Essroga (Norton) — samotnego prywatnego detektywa cierpiącego na zespół Tourette’a. Postanawia on rozwikłać zagadkę morderstwa swojego mentora i jedynego przyjaciela Franka Minny (Willis). Dysponując jedynie kilkoma wskazówkami i własnym obsesyjnym umysłem, Lionel odkrywa pilnie strzeżone sekrety. Trafia z przesiąkniętych ginem klubów jazzowych w Harlemie, do surowych slumsów Brooklynu i wreszcie na pełne przepychu salony najbardziej wpływowych graczy w Nowym Jorku. Stawia czoła zbirom, korupcji i najgroźniejszemu człowiekowi w mieście (Baldwin). Wszystko po to, by uczcić pamięć przyjaciela i ocalić kobietę, która może okazać się dla niego jedynym ratunkiem. Scenariusz Nortona został oparty na motywach powieści „Osierocony Brooklyn” Jonathana Lethema, którą w 1999 r. wyróżniono nagrodą National Book Critics Circle w kategorii fikcja literacka.

 

Judy

Czas trwania: 118 min.
Produkcja: Wlk. Brytania , 2019
Gatunek: biograficzny / dramat / romans
Dystrybutor filmu: Monolith
Reżyseria: Rupert Goold
Obsada: Renee Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock

28.01.2020 godz. 17.00
29.01.2020 godz. 17.00
30.01.2020 godz. 17.00

Kasa czynna: w dni powszednie od 15.00 do godziny ostatniego seansu  soboty i niedziele – godzinę przed pierwszym seansem

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?


JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule nazwy filmu, na który chcielibyście się wybrać, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu (PAMIETAJ! Sprawdź godzinę, od której trwa konkurs)

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na każdy film! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00 24 stycznia! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas! Rozwiązanie konkursu niebawem!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK

24-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)