REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus w gminie Komańcza!

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Gmina Komańcza, za pośrednictwem profilu w mediach społecznościowych, informuje mieszkańców o pierwszym przypadku koronawirusa na terenie gminy. – Z uzyskanych informacji wynika, że jest to osoba dorosła, w sile wieku. Osoba z potwierdzonym zakażaniem wróciła bezpośrednio z zagranicy – czytamy.

Pierwszy przypadek koronawirusa w gminie Komańcza.

Informujemy, że na terenie gminy Komańcza potwierdzono pierwszy przypadek zachorowania na COVID-19 – chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2. Z uzyskanych informacji wynika, że jest to osoba dorosła, w sile wieku. Osoba z potwierdzonym zakażaniem wróciła bezpośrednio z zagranicy – czytamy w komunikacie. Apelujemy o uszanowanie prywatności pacjenta i jego rodziny. Prosimy również o zachowanie spokoju – czytamy w komunikacie.

Nasi dziennikarze weryfikują czy chodzi o osobę, o której służby wojewody informowały wczoraj, czy mowa jest o nowym potwierdzonym zakażeniu.

Faktem jest, że po godzinie 14:00, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego, Małgorzata Waksmundzka-Szarek, informowała o nowych zakażeniach na Podkarpaciu i nie było wśród nich kolejnego przypadku z powiatu sanockiego.

AKTUALIZACJA 16:15:

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, chodzi o wczorajszy przypadek drugiego potwierdzonego zakażenia w powiecie sanockim.

Pisaliśmy o tym TUTAJ: 2 przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie sanockim.

 

źródło: Gmina Komańcza 

01-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)